16 Görüntülenme
A Thursday (2022) Türkçe Altyazılı izle

A Thursday (2022) Türkçe Altyazılı izle

(A Thursday)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Blue Monkey Films
  • Film Süresi 2 sa 8 dk
Kategori
Yönetmen
Senaryo Behzad Khambata, Ashley Lobo
2022 senesinde vizyona giren yeni filmlerden biri olan Hint Filmi A Thursday izle filminin yönetmenliğini Behzad Khambata yapmakta olup kaleme alan kişilerden biri de yine onunla beraber Ashley Lobo olmuştur. Film Hindistan filmlerinden biri olmakla beraber türü dram ve gerilimdir. Filmin oyuncu kadrosunda Yami Gautam, Karanvir Sharma, Atul Kulkarni gibi isimler yer almaktadır.

A Thursday full izle filminin konusuna gelecek olursak, Bir oyun okulunda öğretmen olarak çalışan Yami Gautam kendisinin ilgilendiği 16 küçük öğrenci ile beraber kayıplara karışır. En başında kimse ne olduğunu anlamayacak, ancak daha sonrasında Yami taleplerde bulunmaya başlayacaktır. Yami’nin bu talepleri karşısında ve yaptığı bu akıl almaz olay karşısında Mumbai polis teşkilatı ve şehirdeki insanları çok şaşırtmakla kalmayacak, ülkede yaşayan kişilerden, politikacılar kadar büyük bir yankı uyandıracaktır.

A Thursday 1080p izle, En iyi yabancı film izle sitesi olan film serisi sitesinden A Thursday türkçe altyazılı izle filmini seyredebilir, 1080p ve Türkçe altyazılı seçenekleri ile seyir zevkine varabilirsiniz.Hint filmi izle olan bu filmin ilginç ve farklı konusu ile ilginizi çekebilecek türden bir film. Filme yorum yaparak sizden sonra izleyecek olan film severlere film hakkında fikrinizi aktarabilirsiniz. Tüm film severlere şimdiden iyi seyirler dileriz.