19 Görüntülenme
AI Love You (2022) Türkçe Altyazılı izle
5.3 IMDB Puanı

AI Love You (2022) Türkçe Altyazılı izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Film Cube
  • Film Süresi 1 sa 30 dk
Senaryo Philip Gelatt, Ratapong Pinyosophon, Stephan Zlotescu
2022 senesinde Netflix tarafından beyaz perde ile buluşturulan Al Love You izle filminin yönetmen koltuğunda David Asavanond ve Stephan Zlotescu yer almakta olup, ABD ve Tayland ortak yapımı bir filmdir. Senaryosunu Philip Gelatt, Ratapong Pinyosophon, Stephan Zlotescu isimleri tarafından yazılan AI Love You full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Pimchanok Leuwisetpaiboon, Mario Maurer, Jak Boon, David Asavanond, Michael S. New gibi oyuncular yer almaktadır. Filmin türü romantik dram ve bilim kurgu türünü ele almaktadır.

İzlenmesi keyifli bilim kurgu filmleri arasında yer alan Al Love You türkçe altyazılı izle filminin konusu ise, gelecek bir zaman da süregelen ve bir binada yer alan bir yapay zekanın insan duygularından esinlenerek hayata geçirilen bir aşk hikayesi. Bir bina yapay zeka kontrolündedir ve onun üzerinden bina yönetiliyordur. Yapay zekada gelişen bir arızadan ötürü yazılımsal olarak yapmaması gereken bir olay yapar yapay zeka ve bir kıza aşık olur. Üzerinde bulunan bu binanın içindeki bir erkeğin vücuduna sızan yapay zeka, aşık olduğu kızın sevgisini kazanmaya çalışacaktır.

2022 yılında vizyona giren ve Netflix filmleri arasında yerine alan Al Love You full izle filmini türkçe altyazılı olarak kesintisiz Full HD ve 1080p görüntü kalitesinde, en iyi yabancı film izle sitesi olan Film Serisi sitesinden izleyebilir, yorum yaparak izleyecek olan arkadaşlara film hakkında fikirlerinizi söyleyebilirsiniz. Film Serisi izleyecek olan herkese şimdiden iyi seyirler diler.