26 Görüntülenme
Amandla izle 2022 Türkçe Altyazılı
5.8 IMDB Puanı

Amandla izle 2022 Türkçe Altyazılı

(Amandla)
Yönetmen
Senaryo Nerina De Jager
2022 yılında vizyona giren Amandla izle filminin yönetmen koltuğunda Nerina De Jager yer almakta olup Güney Afrika ve Kanada’nın beraber yaptığı bir filmdir. Amandla 1080p izle filminin başrol oyuncularında ise Lemogang Tsipa, Thabo Rametsi, Israel Matseke-Zulu isimler bulunur. Film türünde suç ve dramı barındırırken bu senaroyuyu kaleme alan kişi ise yine yönetmen koltuğunda yer alan Nerina De Jager’dir.

Amanda Türkçe Altyazılı izle filmin konusu ise, küçükken bir travma geçiren ve yıllar sonra hayatlarına devam eden iki kardeşin örgüt ile ilgili işlenen bir suçtan ötürü ikili arasında olan bağlılıkları sınavdan geçerken aniden ikilide kendilerini kanuna karşı olan kısımda bulurlar.

Sevginin, bağlılığın ve ilk olarakta gücün ön planda olduğu bir hikayenin filmi olan Amandla Full hd izle filmi, iki kardeşi birbirine düşürmek isteyen ve bu ikiliyi savaşmak için ayırmaya çalışan trajedik bir konuyu anlatmaktadır. İkilden büyük olan abi hayatını sürdürmek için suçlar dünyasında yer alırken, küçük olan kardeşi ise polis olarak adaleti sağlamak adına yaşamaktadır.

Ortada işlenen bir suç, ikili arasına girdiğinde, kardeşlik bağı bir sınav gibi işleyecek, küçükken söylenen yalanlar bir bir gün yüzüne çıkacaktır. Ancak kardeşlik bağları yine kazanacak kardeşlik bağları bir kez daha galip gelen taraf olacaktır. 2022 yılında vizyona giren Netflix Amandla izle filmini Altyazılı olarak takılmadan Full HD ve 1080p olarak izleyebillirsiniz, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Serisi iyi seyirler diler.