36 Görüntülenme
Anne+ Türkçe Dublaj & Altyazılı izle (2021)
6.8 IMDB Puanı

Anne+ Türkçe Dublaj & Altyazılı izle (2021)

(Anne+: Film)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1 sa 34 dk
Kategori
Senaryo Maud Wiemeijer
2021 senesi Netflix filmlerinden bir yenisi daha Anne+ izle yada Anne+ Film izle, yönetmen koltuğunda Valerie Bisscheroux yaptığı Hollanda yapımı bir film. Başrol oyuncularının Hanna van Vliet, Jouman Fattal, Thorn Roos de Vries isimlere yer verilirken, filmin senaristliğini de Maud Wiemeijer yapmıştır. Anne+ filmi Anne+ dizisinin devamı nitelliğini taşımaktadır.

Anne+ türkçe dublaj izle filminin konusu ise, Anne sevgilisi olduğu Sara ile beraaber Kanada’ya taşınmadan önce son hazırlıklarını yapmaktadır, ancak bir roman yayınlamıştır ve bu romana yayıncısı eleştiriler yapmaktadır. Bu sebepten ötürü Anne hayatını tekrar gözden geçirmeye başlar ve sevgilisi Sara olmadan hayattan beklentisini ve hayattan ne istediğini bulmaya çalışır. Her geçen zaman Kanada’daki sevgilisine katılıp katılmayacağını endişesi sürerken, kitabı yeniden yazmalımıdır yoksa yazmayacakmıdır? üzerindeki baskı gün geçtikçe artmaya başlamıştır.Anne ilişkisinde değişik bir yol ayrımı ile karşı karşıyadır.

Diğer yanda ise Anne+ Film Altyazılı izle Sara, Kanada’ya dönmeden evvel Anne’yi ziyaret etmeye gider. Anne’nin kaygısı önceki gece bir başkası ile yattığında dolayı artar. Anne Sara ile zaman geçirdikten sonra kafası daha da çok karışmıştır. Anne daha derin düşündükten sonra Sara’ya ayrılmak istediğini söyler, Sara bu durum karşısında donup kalmıştır. Anne Sara ile yaşadığı ilişkide söylemlerinin hiç bir değeri olmadığını ve bütün kararları Sara’nın verdiğini düşünmektedir. Fakat tüm ayrılıklar acı vererek ve çöküşle bitmez.

Anne+ 2021 film izle, Anne’nin ilişkiden çıkardığı şey nettir ve ilişkilerden artık ne istediğini bilerek çıkar. İletişimsel şeylerin ve sevginin önemini anlayarak bu ilişkiden çıkar ve bu onun için çok iyi bir tecrübe olmuştur. Dram filmi severlerin izlemesi gereken bu film, en iyi yabancı film izle sitesi olan Film Serisi sitesinden izleyebilir, 1080p ve full hd görüntü kalitesi ve türkçe dublaj, altyazı seçenekleri ile izleyebilirsiniz. İyi Dram Filmleri izle severlere şimdiden iyi seyirler dileriz.