37 Görüntülenme
Avatar izle (2009) Türkçe Dublaj & Altyazılı
7.8 IMDB Puanı

Avatar izle (2009) Türkçe Dublaj & Altyazılı

(Avatar)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Twentieth Century Fox
  • Film Süresi 2 sa 42 dk
Yönetmen
Senaryo James Cameron
Avatar izle,Gelecek bir zaman da Pandora isminde daha yeni bulunmuş bir gezegen vardır. Bu gezegende Dünya’da çok az miktarda bulunan fakat çok yüksek değere sahip bir elementten çok yüksek miktarlarda bulunur.Avatar 2009 izle, Fakat asıl sorun bu gezegende yaşayanlar ve bu gezegenin doğası bu madenciliği yapacak türden bir yer değildir. Bunlara izin vermeyen en tehlike tür ise 3 metre boyuna ulaşan bir ırk olan Na’vi ismindeki ırktır.

Avatar türkçe dublaj izle,Bilim İnsanları hummalı bir çalışma sonrasında aynı şekilde Na’vi görünümüne sahip yaratıklar yapmayı başarıyorlar. Bunlar boş vücut olarak üretilirken bir makina aracılığı ile insan bilincini bunlara aktararak Pandora’ya gitmek için ve Na’vi’lerin yaşamını görmek, onları daha yakından tanımak ve savaş çıkarmadan onlara yaklaşmak istemektedirler. Weaver, Avatar altyazılı izle projesinin lideri rolünü oynamaktadır ve hedefi Navi’ler ile savaşmadan barışçıl bir şekilde iletişim kurmak istemektedir.

Avatar full hd izle, Worthington ise bir gazi, belinden aşağısı tutmayan felçli ama hala savaşmak isteyen bir kişi. Bu sebeple Worthington’a verilecek olan bu fırsat onun kullanamadığı bacaklara ve eklemlere bir şekilde tekrar oynatabilmesi için muhteşem bir ortam yaratacaktır.En iyi yabancı film izle sitesi olan Film Serisi sitesinden Avatar filmini 1080p ve full hd görüntü kalitesi ile izleyebilir, yorum yaparak izleyecek olan arkadaşlara fikir verebilirsiniz, hepinize iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın