TR Altyazı TR Dublaj Fragman
26 Görüntülenme
Batman Başlıyor Full 1080p izle Altyazılı
8.2 IMDB Puanı

Batman Başlıyor Full 1080p izle Altyazılı

(Batman Begins)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 2 sa 20 dk
Senaryo Bob Kane, David S. Goyer, Christopher Nolan
2005 yılında tekrar teknoloji ile buluşup beyaz perdeye dönüş yapan Batman Başlıyor izle filminin yönetmen koltuğunda Christopher Nolan, senarist koltuğunu da Bob Kane, David S. Goyer ve Christopher Nolan paylaşmaktadır. Bu filmde daha evvel çekilmiş olan filmlerden farklı bir şekilde Batman Başlıyor Türkçe Dublaj izle ilk Batman olmaya başlamadan önceki hayatını da gözler önüne seriyor.

Günlerden bir gün, Bruce Ailesi ile beraber bir davete katılır, davette hemen hemen herkes yarasa olarak giyinmiştir, Bruce bu yarasa gecesini hiç sevmemiştir, o gecenin çıkış saatine yakın bir zaman da ailesi ile beraber dışarıya çıkan Bruce’ların yolunu bir hırsız kesmiştir ve hırsız bir süre sonra panik yaparak Bruce’un ailesini katletmiştir, Brunce tüm bu yaşananları canlı olarak görmüştür. Bir gün bu şehire geri dönecek ve ailesini katleden kişiden bu intikamını alacaktır.

Batman Başlıyor Türkçe Altyazılı izle Bruce Wayne Dünya gezisine çıkar ve farklı kültürler ve farklı insanlarla tanışır, aynı zamanda da kültürel dövüş sanatlarını da öğrenerek en sonun da Gotham şehrine döner. Batman Begins Türkçe Dublaj izle Parasal konuda herhangi bir sıkıntısı olmayan Wayne kendisi için geliştirilmiş teknolojik yapılar ve bu süreci geliştirebilecek arge araştırmalar yaptırır. Suç ile savaşmaya başlar, önceliği ise Gotham’daki berbat olan sistemi ve bunun üzerine kurulu şeyleri değiştirmek olacaktır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın