26 Görüntülenme
Bir Zamanlar izle – Once (2007) Full HD
7.8 IMDB Puanı

Bir Zamanlar izle – Once (2007) Full HD

(Once)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Bórd Scannán na hÉireann
  • Film Süresi 1 sa 26 dk
Yönetmen
Senaryo John Carney
Bir Zamanlar izle, Dublin şehrine gitar çalan ve aynı zaman da söyleyen bir şarkıcı, söz yazarı olan bir adam, şarkılar söylediği esnada sokakta bir çek göçmen ile tanışır. Müzisyenin maddi durumu pek iç açıcı değildir ve babasının dükkanında yarı zamanlı olarak da çalışmaktadır. Müzisyenimizin asıl hedefi ve düşlediği şey kendi şarkılarını yazıp söylemek ve çalmak, bunu taçlandırarak bir albüm çıkarmaktır.
Kısa bir dönem öncesi kız arkadaşı tarafından terk edilmiş, kız arkadaşı başka bir ülkeye gitmiştir.

Bir Zamanlar 1080p izle, Müzisyen duygusal yönden özellikle son dönemde çok yıpranmıştır. Günlerden bir gün sokaklarda yine hayalleri ile dolaşan müzisyenimiz, hayallerinin peşinden koşan ve yepyeni bir hayata adım atan Çek Cumhuriyeti’nden buraya gelmiş ve burada yaşamaya çalışan bir kızla tanışırlar. Lüks bir yerleşim yerinde temizlik görevlisi olarak çalışan kız, hayallerini kurduğu piyanoyu alabilmek için köşeye para atmaya çalışan biridir. Once izle İrlanda’da yaşanan sıkıntılı ekonomik dönemlerin ardından, kendilerini toplumdan dışlanmış duygusunu hisseden bu ikili müzik ile beraber birbirlerine daha çok yaklaşacaklar ve aralarında güçlü bir çekim gücü, bağ oluşacaktır.

Once 2007 izle filminin yönetmen ve senaristliğini John Carney üstlenmiştir. 2007 yılında vizyona giren film İrlanda yapımı dram, müzik ve romantiklik türlerini bir araya getirmiştir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Glen Hansard, Markéta Irglová, Hugh Walsh gibi isimler vardır. Once Türkçe Dublaj izle veya diğer ismi ile Bir Zamanlar Türkçe Altyazılı izle filmini en iyi film ve en kaliteli film sitesinden filmserisi sitesinden 1080p ve Full HD olarak izleyebilirsiniz.