41 Görüntülenme
Bitmeyen Döngü (2022) izle – Looop Lapeta izle
5.1 IMDB Puanı

Bitmeyen Döngü (2022) izle – Looop Lapeta izle

(Looop Lapeta)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Sony Pictures Releasing of India Ltd.
  • Film Süresi 2 sa 11 dk
Yönetmen
Senaryo Aakash Bhatia, Puneet Chadha, Vinay Chhawal
2022 senesinde beyaz perde ile buluşan Netflix izle yapımı olan Bitmeyen Döngü izle orjinal ismi ile Looop Lapeta izle filminin yönetmenliğini Aakash Bhatia yapmakta olup senaristliğini de Aakash Bhatia, Puneet Chadha, Vinay Chhawal paylaşmaktadır. Unutulmaz filmler arasında bulunan Run Lola Run filminin bir nevi hindistan film uyarlaması olan Bitmeyen Döngü filminin oyuncuları ise Bhupesh Bandekar, Alistar Bennis, Tahir Raj Bhasin gibi isimlerdir.

Bitmeyen Döngü türkçe altyazılı izle, Aşık olduğu erkek arkadaşını kurtabilmek adına zamana karşı bir meydan okuma yapmaktadır. Savi, babasının üzerinde çok emeği olan bir atletizmcidir. Babasının hayali ise Savi’nin çok başarılı bir atletizmci olduğunu görmektir. Bir yarış esnasında dizinde bir problem oluşan ve ciddi şekilde sakatlanan Savi artık yarışayamayacak duruma gelmiştir. Bitmeyen Döngü full hd izle, Daha sonra hayatı komple yokuş aşağı giden Savi gün geçtikçe intiharı düşünmektedir. Ancak bu zaman içinde Satya diye biri ile tanışır. Düşünceleri 360 derece dönen Savi ile Satya arasında mükemmel bir aşk başlayacak ve artık onlar aynı evi paylaşacaklardır.

Looop Lapeta türkçe altyazılı izle, Satya en kısa yoldan servet sahibi olma peşindedir ve belki birşeyler değişir diye birde kumarı dener ancak bu riskide hüsranla sonuçlanmıştır. Bir mafya lokantasında işe girer. Savi bakıma muhtaç birinin bakıcılığı yapıyordur ve doğum gününde hamile kaldığını öğrenir.Satya ise artık uyuşturucu kuryeliği işine girmiştir.Satya işi tamamlayıp içi para dolu çanta ile eve döndüğü esnada otobüste esrar içiyordur ancak otobüse polislerin binmesi ile herşey değişicek, Satya otobüsten kaçacaktır fakat geride unuttuğu birşey vardır oda para dolu çantası.

Looop Lapeta netflix izle, Parayı bir an evvel geri alabilmek için Savi’yi arar, Savi’ye otobüsün gittiği rotayı söyler Savi otobüsü daha sonrasında yakalar ancak içerisinde çanta yoktur. Hint filmi izle sevenlerin Looop Lapeta full izle diğer ismi ile Bitmeyen Döngü full izle filmini 1080p ve Full HD görüntü kalitesi ile En iyi yabancı film izle sitesi olan Film Serisi sitesinden izleyebilirler. Filmi izleyecek olan tüm hint filmi full izle sevenlere şimdiden keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın