40 Görüntülenme
The Ice Age Adventures of Buck Wild izle (2022)
4.2 IMDB Puanı

The Ice Age Adventures of Buck Wild izle (2022)

( Buck Wild’ın Buz Devri Maceraları)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 20th Century Studios
  • Film Süresi 1 sa 22 dk
Yönetmen
Senaryo Ray De Laurentis, Jim Hecht, William Schifrin
2022 senesinde beyaz perde ile buluşan The Ice Age 6 Adventures of Buck Wild izle diğer ismi ile Buck Wild'ın Buz Devri Maceraları izle filminin yönetmenliğini John C. Donkin’in ABD yapımı animasyon filmdiri. Buz Devri 6 izle filmi, senaristliklerini Jim Hecht, Ray DeLaurentis ve William Schifrin isimleri tarafından üstlenilen, macera ve komedi türlerini barındıran bir animedir. Buz Devri filmlerinin altıncısı olan anime film diğer filmlerin konularından bağımsız olarak çekilmiştir.. Filmde canlandıralan oyuncularında seslendirmelerini Simon Pegg, Vincent Tong, Aaron Harris, Utkarsh Ambudkar, Justina Machado gibi seslendirme sanatçıları yapmıştırlar.


Buck Wild’ın Buz Devri Maceraları izle, Crash ve Eddie adlı iki kardeş oldukça hareketli ve macera arayan sıçanlardır. Elli ise onlar için endişelenen bir mamuttur ve diğer iki kardeş Ellie’yi hiçbir zaman dinlemezler. Bir gün yaramazlık yaptıkları sırada yanlışlıkla bir çığa neden olurlar ve ekibin yaz kampını yerle bir ederler. Ellie'nin kocası Manny ise Crash ve Eddie'ye kampın yıkılmasına neden oldukları için fırça atar. Kendini suçlu hisseden Crash ve Eddie gizlice dışarı çıkar ve kamptan ayrılırlar. Manny'ye kızgın olan Ellie, onları bulmak için Manny ile birlikte peşlerine düşer.


Buck Wild’ın Buz Devri Maceraları Türkçe Altyazılı izle, Crash ve Eddie adlı kardeşler hiperaktiflik derecesinde hareketlidirler, macera ve gezmek tam anlamıyla onların sevdiği iştir. Elli ise onları çocuğu gibi koruyan bir mamuttur, ancak Elli ne derse desin onun sözünü hiç bir şekilde malesef dinlemiyorlardır. Bir gün yine uslu durmayan ikili istemeden bir çığa sebep olurlar ve ekiptekilerin yaz kamplarını resmen başlarına yıkarlar.The Ice Age Adventures of Buck Wild 1080p izle Elli’nin eşi Manry ise Crash ve Eddie ikilisine çığa sebep olup kampın tabiri caizse darma duman oluşuna sebep oldukları içiin ikiliye güzel bir fırça kayar. Kendini gerçek anlamda suçlu hisseden ikili herkesten saklı dışarı çıkıp sessizce kampı terk ederler. Eşi Manny’e öfkelenen Ellie onunla beraber ikiliyi bulmak için macera dolu bir gezintiye çıkarlar. 2022 filmi olan The Ice Age Adventures of Buck Wild altyazılı izle filmini en iyi görüntü kalitesi ve en güncel film sitesi olan Film Serisi sitesinden izleyebilirsiniz.