29 Görüntülenme
Coco izle 1080p
8.4 IMDB Puanı

Coco izle 1080p

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures
  • Film Süresi 1 sa 45 dk
Senaryo Lee Unkrich, Jason Katz, Matthew Aldrich
IMDb top 250 sırasında da yer alan Coco Full izle filmi 2017 yılında Animasyon olarak karşımıza çıkıyor, filmin yönetmenliğini Adrian Molina ve Lee Unkrich beraber paylaşıyorlar, film 22 Kasım 2017 yılında vizyona girmiştir ve Dünya’da 554 milyon dolar civarında bir gişe hasılatı yapmıştır.Coco Türkçe Dublaj izle filmine bir çok alanda ödüller verilmiştir, bunlardan bazıları ise National Board of Review olarak 2017 yılının en iyi Animasyon filmi ödülüne layık görülmüştür.

Coco anime izle, Filmin konusu ise, 12 yaşlarında olan Miguel isminde bir çocuğu anlatıyor, bu çocuk acayip derecede bir gitar meraklısı ve onun favori gitaristi de Meksikalı Ernesto De La Cruz’dur. Fakat Miguel’in onu tanıma şansı olmamıştır, çünkü Cruz vefat etmiştir, Fakat Cruz’un hayatta olmaması Miguel’in fanatikliğini ya da ona karşı olan duygularını asla azaltmaz, her sabah kalktığında Cruz’un şarkıları ile Coco izle Altyazılı başlar akşam yatarken de onunla devam eder. Fakat hayatında bir gün bir farklılık olur ve Cruz’un gitarını Miguel bulur, bulduktan sonra tabi ki büyük bir heyecanla onu çalmaya başlar.

Coco çizgi film izle, Fakat bir şeyler ters gidiyordur ve gitarı çalmaya başladıktan kısa süre sonra Miguel ortadan kaybolur ve gittiği yer ise Ölülerin yaşadığı Şehirdir. Bundan sonra yepyeni bir hayat ve yeni heyecanlar gizemler Miguel’i beklemektedir, Coco 1080p izle Miguel çok karışık olan Aile yapısındaki bilinmemezlikleri belki de bu vesile ile çözecektir.