12 Görüntülenme
Dövüş Kulübü izle Türkçe Dublaj & Altyazılı
8.8 IMDB Puanı

Dövüş Kulübü izle Türkçe Dublaj & Altyazılı

(Fight Club)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Fox 2000 Pictures - New Regency Production
  • Film Süresi 2 sa 19 dk
Yönetmen
Senaryo Chuck Palahniuk, Jim Uhls
Chuck iyi bir otomobil şirketinde güzel bir mevkide işi vardır. Monoton ve sıradan olan yaşamındaki son dönemdeki en büyük problemi uykusuzluktur. Ailesinin ve bir doktorun önerisi üzerine kanser hastalarının olduğu toplu bir grup terapisine katılır. Bu terapiler sırasında kenidiside kanser olmayan ama gruba katılan Marla ile tanışır. Anlatıcı’nın yaşadığı dönem çok uyuklanan bir dönemdir. Bir gezi esnasında evinin yandığını duyan ve tek arayabileceği kişinin de sabun satıcısı olan Tyler olması bunun bir ispatı niteliğindedir.

Mekanda oturduktan sonra ve bir kaç kadeh içkiden sonra dışarı çıktıkları esnada Tyler anlatıcımıza ona vurmasını isteyecektir ve bunun için elinden geleni yapacaktır. Bu süreçlerden sonra Anlatıcımız Tyler ile beraber aynı evde yaşamaya başlayacaklardır. Tyler’ın başı çekmesi ile beraber bir Fight Club izle kurulmuştur, bu Dövüş Kulübü izle yaklaşık kırktan fazla genç vardır ve bu gençler birbirleri ile dövüşecek ve bunlar içinde bir organizasyonlar yapılacaktır. Tyler’ın önderliğini yaptığı Dövüş Kulübü Türkçe Dublaj izle kısa süre içinde çok rağbet gören ve konuşulan bir yere dönüşmüştür.

Gün geçtikçe süreç daha da karmaşık ve kötü bir döngüye bürünmeye başlar. Kurdukları Dövüş Kulübü Türkçe Altyazılı izle zaman ilerledikçe kendisini hayattan soğumuş ve çaresiz hisseden kişilerle dolmaya başlar, üyeler konusunda çok daha fazla üyeleri ve kadro açısından da kulübün derinliği çok fazla olmuştur artık. Tyler Anlatıcıya bahsetmediği bir proje ile ilgileniyordur ve bu projenin ismi de Kıyamet Projesi’dir. Anlatıcı bunu duyduktan sonra Tyler ortalıktan kaybolur, Tyler’ı bulabilmek için bir çok şehir birçok ülke gezer ancak Tyler’ı bulamaz, bu gittiği yerlerde Fight Club Türkçe Dublaj izle ne kadar büyüdüğünü ve alt katmanda ne kadar etkiliği olduğunu görür. Ancak bunu kontrol altında tutmak git gide zorlaşıyordur ve Anlatıcı bununla ilgili ne yapabileceğini düşünürken en sonunda federal büroya giderek Kıyamet Projesini ne olduğunu polise anlatacaktır.