54 Görüntülenme
Düşüş: Boeing Davası Türkçe Dublaj izle
7.5 IMDB Puanı

Düşüş: Boeing Davası Türkçe Dublaj izle

(Downfall: The Case Against Boeing)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Imagine Documentaries
  • Film Süresi 1 sa 39 dk
Yönetmen
Senaryo Mark Bailey, Keven McAlester
Oyuncular
2022 senesinde Netflix tarafından yayınlanan Downfall: The Case Against Boeing izle diğer ismi ile Düşüş: Boeing Davası izle filmi, Rory Kennedy’nin yönetmen koltuğunda oturduğu belgesel filmidir. Film 2019 yılında düşen iki Boeing uçağının sırlarla dolu düşüşünün arkasındakileri açığa çıkarıyor. Senaryosunu Mark Bailey ve Keven McAlester yaptığı Düşüş: Boeing Davası full izle filmi belgesel film dalında seyirciye sunulmuştur.

Düşüş: Boeing Davası Türkçe Dublaj izle belgesel filminin konusu ise, Boeing şirketinin kar marjını yükseltmek adına güvenlikten daha ötede şirket karını düşündüğü için 2019 yılında yaşanan kazada iddaa olarak Boeinglerin kusuru olup olmadığıdır. Beş ay içinde iki yeni Boeing firmasına ait uçakların düşmesi sonucu 346 kişinin yaşamını yitirmesi küresel anlamda paniğe neden oluşunu ve yaşanan felaketlerden sonraki olayları incelemektedir.

Downfall: The Case Against Boeing türkçe dublaj izle, Boeing 737 MAX yolcu uçakları ABD havacılık idaresi ilk etapta uçakların geri çekilmesini kabul etmese de daha sonrasında yaşanan benzer kazaların kanıtlarına ulaşmaya başladıktan sonra 387 uçağın tamamı yere indirilip görevine son verilir. 2022 yılında Netflix belgeseli Düşüş: Boeing Davası full izle diğer ismi ile Downfall: The Case Against Boeing full izle filmini full hd ve 1080 p görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz. Tüm Belgesel sever kişilerin izlemesi gereken bir yapım olan filmi izleyecek olan tüm film severlere şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın