10 Görüntülenme
Ev Baskını izle – Türkçe Dublaj & Altyazılı
5.2 IMDB Puanı

Ev Baskını izle – Türkçe Dublaj & Altyazılı

(Intrusion)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 1 sa 32 dk
Yönetmen
Senaryo Chris Sparling
Evli olan çiftimizin dizaynını yapıp herşeyini üstlendiği bir ev yaparlar, Meera’nin başından bu dönemde de kötü bir hastalık geçmiştir, bu hastalığının tekrar nüks edebileceğinden de korkan Meera’nin Ev Baskını izle en büyük yaşam kaynağı ve motivasyonu da kocasıdır. Çift bir gece bir eğlence için yemeğe çıkmış daha sonrasında da evlerine dönmüşlerdir. Fakat evleri dağınık ve bir kaç eşyaları kayıp olmuştur, evlerinde davetsiz kişilerin olduğunu anlar, evlerine giren 3 misafirden 2 sini Henry öldürür bu arada bu kişiler dağın eteklerinde Ev Baskını Türkçe Dublaj izle yaşayan aynı kasabadan insanlardır.

Polisler olay yerine gelir soruşturma açılır, Henry şu anlık serbesttir, Meera Henry’nin evinde silah bulundurduğunu bilmez ve bu olay Meera’yi derinden etkilemiştir, çünkü kocasının silahından haberi bile yoktur, daha sonra kurtulan şüpheli iyileşme sürecine girmiştir ama Meera’nın şüpheleri hala bitmemiştir, bir gün kocasını takip etmeyi kafasına koyar kocası Henry Intrusion izle malzeme almak için bir yere gideceğini söyler, ancak Meera onu takip ettiğinde hastaneye doğru gittiğini anlar, Meera daha sonra neden hastane yolunda olduğunu Henry’e sorar Henry’de yanlış yola saptığını söyler.

Ancak dedektifle Meera konuşunca dedektif eve giren son şüphelinin iyileşme sürecinde olduğunu ama ani bir şekilde hayatını kaybettiğini söyler, daha sonra Meera Ev Baskını 1080p izle gps üzerinden araba haritasına baktığı zaman Henyry’nin hastaneye gittiğini görür, asıl tüm olaylar şimdi başlayacaktır, Meera polise mi gidicektir? yoksa kurduğu bütün komplo teorileri yanlışmıdır?