TR Altyazı TR Altyazılı Fragman
10 Görüntülenme
Gel ve Gör (1985) izle Altyazılı
8.3 IMDB Puanı

Gel ve Gör (1985) izle Altyazılı

(Come and See)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Belarusfilm - Mosfilm
  • Film Süresi 2 SA 22 DK
Yönetmen
Senaryo Ales Adamovich, Elem Klimov
1985 yılında Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği yapımı olan ve yönetmen koltuğunda da Elem Klimov’un yer aldığı Gel ve Gör izle veya diğer adıyla Come and See izle filmi Ales Adamoviç’in ‘’Kathyn’in Öyküsü’’ kitabından uyarlanmıştır. Filmin konusu ise 1943 yılında İkinci Dünya Savaşı esnasında Almanya’nın işgal ettiği Sovyet dönemindeki Belarus’da bir gencin daha çocuk yaşta sayılabilecek birinin partizanlara nasıl katıldığını gösteren ve Nazi Almanyası’nın insanlar üzerindeki işgal sonucunda maddi, manevi ve ruhsal psikolojik çöküşü anlatıyor.

Come and See Türkçe Altyazılı izle, Film en değerli Savaş Karşıtı filmlerden biri, filmde en dramatik sahnelerden biri de çocuk Gel ve Gör Türkçe Altyazılı izle Hitler resmini görüyor ve ona ateş ediyor, her kurşunda fotoğrafta geri gitmeye başlıyor ilk önce hitlerin gençliğine ve en sonunda da hitlerin küçük bir çocuk olarak bebek olarak belirlediği an çocuk ateşi kesiyor ve çocuğun gözünden yaş akıyor, bu sahne en etkileyici sahnelerden biri, iyi seyirler.

Gel ve Gör Türkçe Altyazılı izle filmini en iyi yabancı film izleme sitesi olan Film Serisi sitesinden izleyebilir, türkçe altyazılı ve 720p görüntü kalitesi ile seyredebilirsiniz. Gel ve Gör 720p izle, Sizden sonra izleyecek olan arkadaşlara fikir vermesi açısından yorum yapabilir, siteye katkıda bulunabilirsiniz. Tüm film severlere Film Serisi sitesi olarak iyi seyirler dileriz.