TR Altyazı TR Dublaj Fragman
17 Görüntülenme
Hatırlanılacak Bir Anı Türkçe Altyazılı izle (2004)
8.2 IMDB Puanı

Hatırlanılacak Bir Anı Türkçe Altyazılı izle (2004)

(A Moment to Remember )
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi CJ Entertainment - Sidus
  • Film Süresi 2 sa 24 dk
Yönetmen
Senaryo Yeong-ha Kim, John H. Lee
Hatırlanılacak Bir Anı izle Su-jin ve Cheol-su Jung çiftimiz arasında geçen o harikulade aşkı anlatıyor film. Ümitsizlikle dolu aşkının peşinde olan ve sürekli neye uğradığını şaşıran kız, yine geçmişi unutup tesadüfler esere karşılaştığı kişi ile dillere destan bir aşk. En başta biraz bocalama ve zorlama gibi başlasada sevgileri, daha sonrasında müthiş bir aşka dönüşecektir. Bu gerçek aşka dönüşen ilişkileri, A Moment to Remember türkçe altyazılı izle zaman geçtikçe Su-jin tedavi edilmesi çok zor olan bir hastalığa yakalanır ve bu saatden itibaren mükemmel aşk yaşayan çiftimiz, tamami ile inanılmaz bir şekilde drama filmine döner.

A Moment to Remember izle, Cheol-su’nun aşkını kaybetmemek için çabası, inatçılığı ve mükemmel sabrı gerçekten tebrik edilecek türden. Hiç bir zaman pes etmiyor ve umudunu koruyor. Ne kadar acı ve kötü olduğunu bilse de hiç bir zaman umudunu kaybetmiyor.A Moment to Remember 1992 izle full hd, En sonunda kalacak olan ise aşkın tek gıdası olan anılar, anılarda silinecekmidir?

Hatırlanılacak Bir Anı türkçe altyazılı izle, Film 2004 yılında vizyona girdikten sonra eleştirmenler tarafından çok beğenildi. Filmin yönetmen koltuğunda John H. Lee, senaristliği Yeong-ha Kim ve John H. Lee imzası taşımaktadır. Güney Kore film izle olan dramı ve romantizmi uçlarda yaşatan film 8.2 puan ile IMDb’de yerini almaktadır. En iyi yabancı film izleme sitesi olan Film Serisi sitesinden Hatırlanılacak Bir Anı filmini türkçe altyazılı seçeneği ile 1080p ve full hd olarak kesintisiz izleyebilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi seyirler.