14 Görüntülenme
İhtiyar Delikanlı – Oldboy izle | Türkçe Dublaj & Altyazılı
8.4 IMDB Puanı

İhtiyar Delikanlı – Oldboy izle | Türkçe Dublaj & Altyazılı

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Show East - Egg Films
  • Film Süresi 2 sa
Yönetmen
Senaryo Garon Tsuchiya, Nobuaki Minegishi, Jo-yun Hwang
İhtiyar Delikanlı izle 2003 yılında vizyona giren filmde yönetmenliğini Park Chan-Wook yaptığı Güney Kore yapımı bir filmdir, bayağa bir ses getiren film bir çok dalda ödül almış ve bir çok dalda da ödüllere aday gösterilmiş, filmimiz türü dramı, gizemi ve aksiyonu harmanlayıp bizlere sunmuştur.

Old Boy Türkçe Dublaj izle, Filmin konusu ise Mutlu bir hayatı olan Oh Dae-Su adındaki bir kişi, bir gün 1988’de evinden çıktığı sırada apar topar bayıltılarak götürülür. Gözlerini tekrar açtığında tabiri caizse çok eski ve dökülen bir hücrede uyanır. Hücreye neden götürüldüğünü ve ya neden buraya atıldığı hakkında en ufak bir fikri olmayan İhtiyar Delikanlı 1080p izle Oh Dae-Su’nun dışarı ile tek bağlantısı hücresinde bulunan bir televizyondur.

İhityar Delikanlı Türkçe Dublaj izle, Zaman geçmek bilmezsen, günlerden birinde Oh Dae-Su Oldboy Full HD izle haberleri izlerken eşinin bir cinayete kurban gittiğini öğrenir ve adam buna inanmaz, olayla hiçbir ilgisi olmamasına rağmen bundan dolayı buraya atıldığını düşünür. Old Boy Türkçe Altyazılı izle, En sonunda yaklaşık olarak 15 yıl sonra serbest kalan Oh Dae-Su ailesi katleden kişileri ve kendisini evinin önünden alıp buraya attıran kişileri bulup tek tek öcünü almak için harekete geçer.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın