50 Görüntülenme
Inside Out – Ters Yüz Türkçe Dublaj izle
8.1 IMDB Puanı

Inside Out – Ters Yüz Türkçe Dublaj izle

(Ters Yüz)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Pixar Animation Studios - Walt Disney Pictures
  • Film Süresi 1 sa 35 dk
Senaryo Pete Docter, Ronnie Del Carmen, Meg LeFauve
Ters Yüz Türkçe Dublaj izle, 2015 yapımı olan ve eleştirmen tarafından iyi yorumlar getirilen Ters Yüz izle anime filmi, yönetmen koltuğunda Pete Docter’ın oturduğu, 73. Altın Küre ödülünde En İyi Animasyon Film ödülünü almış, bunu haricinde de 88. Akademi Ödülleri’nde En İyi Animasyon Film ödülüne layik görülmüştür.19 Haziran 2015’de vizyona giren Inside Out Full Türkçe Dublaj izle filmi, Cannes’daki gala da 8 dakika boyunca izleyenler tarafından alkış yağmuruna tutulmuştur.

Ters Yüz Türkçe Altyazılı izle, Filmin konusuna gelecek olursak bir başka iş arayan baba en sonunda başka bir şehirde bir iş bulur ve Riley eski yaşantısını geride bırakmak ve arkadaşlarını da geride bırakmak zorunda kalacaktır.Riley gerçekten duygular konusunda çok hassas davranan ve aynı zamanda da Bir çok iyi kötü duygularımız beynimiz en merkezinde yaşamakta, bize ister istemez tavsiye niteliğinde şeyler vermektedirler.

Inside Out türkçe dublaj izle, Riley taşındığı yerde yeni bir yaşama başlatmaya çalışırken Inside Out 1080p izle ve ona hayatında en önemli şeyleri yaşatan ve mutlu eden Neşe duygusu, onu ayakta tutmaya çalışırken, diğer zihnindeki duygular yeni bir yaşantıya yeni insanlara yeni arkadaşlıklara ve en önemlisi de yeni bir eğitim hayatına adapte olma konusun da birbirleri ile çatışmaya başlarlar.Riley’nin neler yapacağı merak konusudur, film aynı zaman da IMDb top 250 listesinde yer almaktadır, Film Serisi sitemizden Ters Yüz Full HD izle filmini izleyebilirisiniz.