56 Görüntülenme
İntikam Vakti izle – Wrath of Man Full HD izle
7.2 IMDB Puanı

İntikam Vakti izle – Wrath of Man Full HD izle

(Wrath of Man)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)
  • Film Süresi 1 sa 59 dk
Yönetmen
Senaryo Nicolas Boukhrief, Ivan Atkinson, Marn Davies
Guy Ritchie’nin yönetmenliğini yaptığı Wrath of Man full izle diğer ismi ile İntikam Vakti izle filmi ABD yapımı aksiyon ve gerilim türündedir. 2021 yılında beyaz perde ile buluşan filmin senaristliğini Ivan Atkinson, Marn Davies ve Nicolas Boukhrief yapmışlardır. Soygun konusunu elen alan film 2004 yapım fransız bir filmden esinlenerek tekrar seyirciye aktarılmıştır. Para Kamyonu full izle filminin oyuncu kadrosunda Jason Statham, Holt McCallany, Jeffrey Donovan, Chris Reilly, Josh Hartnett, Laz Alonso, Raúl Castillo, DeObia Oparei, Eddie Marsan, Scott Eastwood gibi isimlere yer verilmiştir.

İntikam Vakti full izle, Filminin konusuna gelecek olursak, dört farklı olaylar zincirinin bağlantılarını anlatan filmde ilk olayda banka transferleri için kullanılan zırhlı bir para aracının inşaat işçisi rolüne bürünmüş soyguncular tarafından soyulmasını anlatıyor. Soygunun yapıldığı esnada araç içerisindeki güvenllik görevlileri ve görgü tanığı öldürülüyor. Soygun olduktan bir kaç ay sonra Patrick Hill isimli öz geçmişi bilinmeyen bir kişi Fortico Security ismindeki bir güvenlik şirketine işe girer ve amiri olan Terry Patrick’i iş arkadaşları ile tanıştırırken övgü dolu sözlerle ondan bahseder. Daha sonrasında eğitim sürecine alınan Patrick eğitmenlerden birisi Haiden ile tanışır ve Patrick’e soyadının baş harfi olan H lakabını takar. Para Kamyonu full izle Artık Patrick eğitimini tamamlamış ve ilk zorlu görev için hazırdır.

Wrath of Man türkçe dublaj izle, Hill ilk görev sırasında arkadaşı olan Bullet rehin düşer. İntikam Vakti türkçe dublaj izle, Ekip arkadaşı panil yapıp geri dönmek istediğinde Hill kurtarmaları gerektiğine onu ikna eder. Kamyondan indikten sonra Hill herkesi şaşırtacak derecede keskin nişancılık yaparak soyguncuların işini bitirir. İntikam Vakti Full izle polisler olay yerine geldikten sonra Hill’in bu derece nişancılığı nasıl öğrendiğini merak ederler ve eğitim ile bu şekilde bir keskin nişancılık yapamayacağını tahmin etmelerinin zor olmadığını söylerler. Hill’e polisler bundan önceki soygun ile bu soygun arasında herhangi bir ilişki olup olmadığı konusunda danışırlar, Hill’e görüntüleri izletirler. Wrath of Man full izle, Hill bu olaydan sonra şirket içinde terfi alır. Dedektifler Hill’i araştırdıktan sonra FBI ajanı olan King’e Hill’i 25 yıldır aranan bir kişi olarak söylerler. FBI ajanı olan king ise Hill’i serbest bırakır ve Hill’in kaldığı yerden işlere devam etmesini istediğini iletir.

İntikam Vakti full hd izle, Şirketteki bir çalışan Hill’i ziyaret eder ilk tebrik eder sonrasında ise ona şirket hakkında bilgilerin olduğu bir dosya aktarır, sonrasında Hill ve Bullet’in beraber oldukları Para Kamyonu türkçe izle saldırıya uğrayacak, soygun esnasında Hill’i kamyondan çıkarmaya çalışan soyguncular Hill’i gördükten sonra direk geri çekileceklerdir. Bu olay sonrasında şirket içinde birkaç çatlak ses çıksada Hill patronların gözdesi haline gelir ve şirketde daha da ünlenir. En iyi yabancı film izle sitesi olan Film Serisi sitesinden Wrath of Man - İntikam vakti filmini full hd ve 1080p kalitede izleyebilir, türkçe altyazı ve dublaj ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Film Serisi izleyecek olan herkese şimdiden iyi seyirler diler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın