10 Görüntülenme
İyi Kötü ve Çirkin izle Full HD
8.8 IMDB Puanı

İyi Kötü ve Çirkin izle Full HD

(Il buono, il brutto, il cattivo)
Yönetmen
Senaryo Luciano Vincenzoni, Sergio Leone, Agenore Incrocci
1966 yılında çekilen ve yönetmen koltuğunda Sergio Leone bulunan İyi Kötü Çirkin izle diğer ismi ile The Good The Bad and The Ugly izle filmimiz İtalya, Batı Almanya, İspanya ve ABD ortak yapımıdır, filmin türü ise Western türündedir.
Tuco (çirkin), kafasına değer biçilmiş bir kanun kaçağıdır. İyi bir silah ustası olan Blondie (iyi) isimli bir kovboy ile anlaşma sağlamış ve civardaki kasabaları beraber geziyorlardır. Bir anlaşma yaparlar ve Tuco’yu sözde şerife teslim eden Blondie baş ödülünü aldıktan sonra, Tuco asılacaktır, Tuco’yu asılmadan önce aynı anlaştıkları şekilde kurtarmıştır. Ancak başka bir olayda bu ikilinin anlaşmaları bozulacaktır.

İyi Kötü Çirkin Türkçe Altyazılı izle , Melekgöz (kötü) Sentenza, Bill Carson isminde yüklü miktarda altını himayesine almış olan birini takip etmektedir. Tuco en sonunda Blondie’yi öldürmek isteyecek ve öldürmek içinde çöle götürecektir. Ancak Melekgöz’ün aradığı Bill Carson ile çölde deenk gelmeleri bütün serüveni değiştirecektir. Bill Carson’dan bazı isimler alan ikiliden Tuco mezarın olduğu konumu, Blondie ise mezarın üstünde yazan isimi öğrenmiştir. Bu ikili son bir iş için tekrar bir araya gelmek zorunda kalacaklardır.