20 Görüntülenme
Kara Kitap (2006) izle – Black Book Full HD
7.7 IMDB Puanı

Kara Kitap (2006) izle – Black Book Full HD

(Zwartboek)
Yönetmen
Senaryo Gerard Soeteman, Paul Verhoeven
Kara Kitap türkçe dublaj izle, Hollanda 1944 yılı, İkinci Dünya Savaşı’nın artık son demleri şarkıcı olan ve aynı zaman da güzelliği ile de büyüleyen Rachel Stein, ailesi ile beraber Hollada’nın küçük bir kasabasında gizlenmektedir. Bir zamanların ünlü ve zengin şarkıcılarından birisi olan Rachel, şimdi Avrupa’da yaşayan bir çok yahudi gibi ailesinden uzak kalmış ve her an Naziler tarafından yakalanma endişesi ile bir an evvel savaşın bitmesini ummaktadır. Kara Kitap türkçe altyazılı izle, Geçici olarak konakladığı bir ev Alman Savaş uçaklarının bombardımanı esnasında çökünce, orayı terk eder ve Rob isminde bir genç onu başka bir güvenli bölgeye taşıyacağına söz verir. Ertesi gün Rob bir başka arkadaşı ile Rachel’ı tanıştırır ve bir an evvel ailesini bulup, kurtarılmış toprakları kullanarak sınırın dışına çıkıp kaçmayı düşünmektedir.

Black Book izle, Hollanda bölgesinde avukat bir aile yahudilerin sınır dışına çıkmaları için yardım etmektedirler ve avukat Mr. Smaal kontağından araya girmesi ile beraber pek de istemesede teklifi geri çevirmez. Plan Rachel’ı düşman hattından geçirip müttefik topraklara geçirip orada ailesi ile buluşturup herkes yoluna gidecektir.Black Book türkçe dublaj izle, Ancak çok riskli bir nehir geçişi sırasında, tekneleri Alman askerleri tarafından görülür ve ateş açılır.Teknedeki hemen hemen herkes ölmüştür, Rachel ise suya atlayarak kurtulur.

Zwartboek türkçe izle, Bir gün sonra Rachel, Hollanda Direniş örgütünün baş mimarlarından biri olan Gerben Kuipers öncülüğündeki askerler tarafından kurtarılır. Naif ve kibar biri olan Kuipers, Rachel’e iyi bir meslek ve güzel bir ev önerisinde bulunur. Zwartboek full izle, Ancak ailesindeki herkesin vahşice öldürülmesini içine sindiremeyen Rachel, direniş örgütüne katılarak Almanlar’a karşı savaşmaya karar verir.2006 yılında vizyona giren Kara Kitap izle orjinal ismi ile Zwartboek izle filminin yönetmen koltuğunda Paul Verhoeven yer almakta olup senaristliğini de Gerard Soeteman ve Paul Verhoeven yapmışlardır. Zwartboek türkçe altyazılı izle oyuncu kadrosunda ise Carice van Houten, Sebastian Koch, Thom Hoffman gib isimler yer almaktadır. En iyi yabancı film izle sitesi olan Film Serisi sitesinde 1080p ve full hd kalitede izleyebilir, türkçe dublaj ve altyazı olarak seyredebilirsiniz.