TR Altyazı TR Dublaj Fragman
22 Görüntülenme
Karanlıkta Dans Full izle- Dancer in the Dark Full HD
8.0 IMDB Puanı

Karanlıkta Dans Full izle- Dancer in the Dark Full HD

(Dancer in the Dark)
Yönetmen
Senaryo Lars von Trier
Karanlıkta Dans türkçe dublaj izle, 10 yaşında olan oğlu ile beraber bir karavanda yaşamaya devam eden Selma, Çek asıllı bir göçmendir. Selma evini, komşuları olan polis Bill ve eşi Linda’dan kiralamışlardır. Bill ve Linda, Selma ile oğlunu Amerika’ya geldikleri zamandan beridir korumakta ve ellerinden geleni onlar için yapmaktadırlar.Selma, lavabo üreten bir fabrikada çalışmakta, iş dışında kalan saatlerinin çoğunu da gelir kazanabileceği başka işlerde harcamaktadır. Karanlıkta Dans altyazılı izle,Fakat Selma kalıtsal bir hastalıktan ötürü görme yetisini gün geçtikçe ve hızlı bir şekilde kaybetmektedir.

Dancer in the Dark full izle, Selma’nın bu yaşadıklarını oğlunun da yaşamaması için para biriktirerek ileride oğlunu da ameliyat ettirebilecek parayı biriktirmeye çalışmak Selma’nın hayattaki tek hedefidir. Bu çok zor şartlar hayat mücadelesi veren Selma’nın hayatında en keyif aldığı ve mutlu olduğu tek şey oğlu dışında müzikallerin o muhteşem dünyasıdır. Çok iyi bir dostu olan Kathy, Selma’yı biraz daha mutlu edebilmek için, ünlü bir müzikalin amatör prodüksiyonun da beraber rol almayı kabul edecektir. Dancer in the Dark Full HD izle, Bir an olsun herşey güzel gitmeye başlamışken, Bill’in Selma’nın biriktirdiği parayı duyacak ve bambaşka planlar yapacaktır…

Dancer in the Dark türkçe altyazılı izle 2000 yılında vizyona giren Karanlıkta Dans izle orjinal ismi ile Dancer in the Dark izle filminin yönetmen ve senaristliğini Lars von Trier yapmakta olup, filmin oyuncu kadrosunda Björk, Catherine Deneuve, David Morse gibi isimler yer alır. Film suç dram ve müzikal türündedir. En iyi yabancı film izleme sitesi olan Film Serisi sitesinden Karanlıkta Dans filmini izleyebilir, 1080p ve Full HD kalitede türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri ile filmi seyredebilirsiniz. Sizden sonra filmi izleyecek olan arkadaşlar için filmle yorum yapabilir, seyredecek olan arkadaşlara film hakkında fikir verebilirsiniz.