TR Altyazı Fragman
18 Görüntülenme
Kardaki Palmiyeler Türkçe Altyazılı izle
7.4 IMDB Puanı

Kardaki Palmiyeler Türkçe Altyazılı izle

(Palmeras en la nieve)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Nostromo Pictures
  • Film Süresi 2 sa 43 dk
Senaryo Sergio G. Sánchez, Luz Gabás
Kardaki Palmiyeler izle Filmi 2015 yılında İspanya yapımı bir dram ve romantik bir türde yapımdır. Filmin yönetmenliğini
Fernando González Molina yaparken oyuncu kadrosunda ise Mario Casas, Adriana Ugarte, Macarena García gibi isimler bulunmaktadır. Film 4 Aralık 2015 yılında seyirci ile buluşmuştur. Huesca’nın dağlık bölgesinde yaşayan Killian, Huesca’nın dağlık bölgesini hiçbir zaman bırakıp bir yere gitmemiştir. 1950’li yıllarda çok uzun zamanlar önce kaybolan bir mektubu bulması ile Killian’ın tüm hayatı değişecektir.

Kardaki Palmiyeler Türkçe Altyazılı izle Kendi yaşadığı topraklardan çok uzak diyarlara Afrika Gine’ye Fernando Poo adasına gidecektir. Üstelik tek başına değil ona babası ve erkek kardeşi de eşlik edecektir. Çünkü mektupta yazanları okuduktan sonra Killian açığa çıkması gereken bir ton soru ile baş başa kalır ve bunların cevabını da bulması için kesinlikle Afrika’ya gitmesi gerekmektedir. Babası abisi ve kendi ile beraber bir Kakao tarlasında işe girecek, 20 yıl boyunca da bu adama ikamet edecek tabi ki zamanla kayıplar üzüntüler mutsuzluklar yaşayacak ama bunların akabinde de tabi ki mutlu olduğu ve hayattan keyif aldığı dönemlerde olacaktır. Palmeras en la nieve izle diğer ismi ile de Kardaki Palmiyeler izle filmini Türkçe Altyazı seçeneği ile 1080p olarak izleyebilirsiniz, Filmserisi olarak sizlere iyi seyirler dileriz.