32 Görüntülenme
Kefernahum Full HD Türkçe Altyazılı izle
8.4 IMDB Puanı

Kefernahum Full HD Türkçe Altyazılı izle

(Capharnaüm)
Yönetmen
Senaryo Nadine Labaki, Jihad Hojeily, Michelle Keserwany
Capharnaüm türkçe dublaj izle, 2018 yılında vizyona giren Kefernahum izle filminin yönetmen koltuğunda Lübnanlı Nadine Labaki’nin duygu yüklü filmi.Zain küçük ama büyük hayat dolu mücadelesini kesitlerle filmde aktarılıyor.Zaim sevgi dışında aile tarafından hiç birşey görmediğini, Beyrut’un en dipsiz mahalle aralarında tek olarak, bazen de bir annenin yanında hayata karşı verdiği bir mücadeleyi konu alıyor.

Kefernahum 1080p izle Zain bunlar sonucunda ailesine karşı dava açıyor, zekiliği ile dipsiz sokaklardan yaşama karşı verdiği mücadeleden galip çıkan Zain Kefernahum Türkçe dublaj izle henüz daha küçücük bir çocuğun hayata karşı nasıl ayakta durulabileceğini gösteriyor.

Kefernahum türkçe altyazılı izle, Bu arada Kefernahum filmi tüm zamanların en yüksek hasılatlı Arap filmi ve tüm zamanların en yüksek hasılat yapan Orta Doğu filmidir. Film 2018 yılında Cannes film festivalinde Jüri ödülüne layık görülmüştür. Arapça kaos anlamına gelen "Capernaum", Lübnan'ın Beyrut şehrindeki kimsesiz çocukların hayata karşı olan kötü durumlarını anlatıyor.