TR Altyazı Alternatif Fragman
64 Görüntülenme
Kelebek Etkisi
7.6 IMDB Puanı

Kelebek Etkisi

Senaryo J. Mackye Gruber , Eric Bress
2004 ün en iyi filmleri arasında olan Kelebek Etkisi film izle ya da diğer adıyla The Butterfly Effect izle filminin konusu geçmişte her kişi bir şeyleri değiştirmek ister, öyle değil mi? Bu filmde tam onu görüyoruz, geçmişe gidip bir şeyleri değiştirebilseydiniz bunlar neler olurdu? filmde tamda bunları görüyoruz.

Kelebek Etkisi film izle Kele Geçmişe gidebileceği bir gücü olan kişi, bazı olayları geçmişte düzeltmeye çalışır ancak geçmişte düzelttiği olayların geleceğe etkileri fazlası ile kötü olabilir ve düzelttiği olayları tekrar değiştirmeye çalıştıkça işler çok daha karmaşık bir hal almaya başlar.

Kelebek Etkisi Türkçe Dublaj izle, Düzeltmeye çalıştığı ya da daha da kötü bir duruma soktuğu her olayda sadece kendisi değil, çevresinde olan kişilerinde tüm hayatları değişiyor dur, tabi ki bu her zaman güzel anlamda olmayacaktır, Kelebek Etkisi Full izle, bunda tabi ki aşkı Kayleigh'nin çok kötü bir hayatı oluşundan da sorumluluk duymaya başlar.

En iyi yabancı film izleme sitesi olan Film Serisi sitesinde The Butterfly Effect Türkçe dublaj izle filmini diğer ismi ile de Kelebek Etkisi Türkçe Altyazılı izle filmini 1080p ve full hd görüntü kalitesi ile sitemizden izleyebilir, yorum yaparak sitemize katkıda bulunabilirsiniz. Tüm film severlere şimdiden iyi seyirler dileriz.