45 Görüntülenme
Kill Bill 1 izle Türkçe Dublaj 1080p
8.1 IMDB Puanı

Kill Bill 1 izle Türkçe Dublaj 1080p

(Kill Bill Vol 1)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi MiramaxA - Band Apart - Super Cool ManChu
  • Film Süresi 1 sa 51 dk
Senaryo Quentin Tarantino, Uma Thurman
Bir Baş yapıt olarak karşımıza çıkan ve Quentin Tarantino’nun yönetmenliğini üstlendiği Kill Bill Vol. 1 Full HD izle filmi, 2003 yılında vizyona girmiştir.Kill Bill serisinin ilk filmi olarak çekilmiştir.Filmin başrolünü Uma Thurman muazzam bir şekilde oynamıştır.Ölümcül Engerek Timi tarafından saldırıya uğrayan Gelin ( Uma Thurman) Teksas daki bir mekanda yaralı yerde uzanmaktadır, Başları Olan Bill’e ondan çocuğu olacağını söyleyen Gelin’i o an kafasından vururlar.Herkes Gelin’in öldüğünü düğünürek olay yerinden ayrılır.

Kill Bill Vol. 1 Türkçe Dublaj izle, Gelin tam 4 yıl boyunca komada kalır, Bill’in örgütü Gelin’i hastane de öldürmek ister, zehirli bir iğne vererek komadan ebedi hayatına yolcu etmeyi planlarken, Kill Bill vol. 1 altyazılı izle bu suikastten son anda vazgeçer, çünkü bu Bill’e göre tamami ile onur kırıcı bir davranış olarak düşünülmüştür, çünkü Gelin tamami ile bütün hedeflere açıktır.Gelin 4 yılın sonunda en nihayetinde komadan çıkar, komadan çıktığı gibi anlar ki bebeği ölmüştür, bu olaylar sırasında Gelin’e tecavüz etmeye çalışan birinin işini bitirir, hastanedeyken para karşılığı vücudunu satan hastanedeki çalışanı da öldürür.

Kill Bill 1 Türkçe Altyazılı izle, Bill’i ve diğer örgüt üyelerini öldürmek için ant içen Gelin,ilk olarak Japonya’ya oradan da bir daha kimseye kılıç yapmayacağına yemin eden efsanevi kılıç ustası Hattori Hanzō'nın yanına geçer.Bill Hattori’nin eski bir öğrencisidir, olayları öğrendikten ve Gelin’in Kill Bill Vol 1 izle Bill’i öldüreceğini öğrendikten sonra yaklaşık olarak bir ayını vererek Gelin’e muhteşem bir kılıç yapar. Kill Bill Vol 1 Türkçe Altyazılı izleŞimdi gerçek anlamda intikam alma vaktidir, Gelin’i durdurmak için artık önünde hiçbir engel kalmamıştır, içinde dinmek bilmeyen intikam ateşi ile elinden gelen herşeyi yapacak ve Bill’i öldürmeye çalışacaktır.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın