33 Görüntülenme
Kill Bill 2 izle Türkçe Dublaj 1080p
8.0 IMDB Puanı

Kill Bill 2 izle Türkçe Dublaj 1080p

(Kill Bill Vol.2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 2 sa 17 dk
Senaryo Quentin Tarantino, Uma Thurman
Filmin devam serisi 1 yıl içinde hemen yapılmış ve 2003 yılında çıkan Kill Bill Vol.1 in ardından 2004 yılında serinin ikincisi olan Kill Bill Vol. 2 Full HD izle çıkarılmıştır.Yine yönetmen koltuğunda efsane yönetmenlerimizden Quentin Tarantino bulunmaktadır.

Kill Bill 2 Türkçe Dublaj izle, Filmin devamında konusu ise, Gelinimiz artık emekliliğinin tadını çıkaran Budd’un peşindedir, Budd’u en sonunda bulacaktır, ama Bill Budd’u uyardığı için Budd bu tuzağa düşmeyecek, Gelinimizi kıskıvrak yakalayacak onu canlı canlı bir mezara gömecek ve üzerini toprakla örtecektir.Bu arada Bill Gelinimizin Japon Kılıç ustası Hanno'ya yaptırdığı kılıcın haberini alacaktır, ama atladıkları şey ise Bill yıllar öncesinde Beş Nokta Avuç içi patlayan kalp tekniğini öğretmiştir ve Gelinimiz bu teknik ile beraber bunu mezarda bulunduğu tahtalara elleri kanayana kadar uygulayacak ve en sonunda o mezardan çıkıp Budd'ı öldürecektir.

Kill Bill Vol.2 Türkçe Dublaj izle, Gelinimiz ikinci kısımda ise Elle'yi bulacak tek gözü olan Elle ile kıyasıya kapışacaklardır,Elle Gelinimizi çok kızdırdığı için Gelin onun kalan tek gözünü çıkaracak ve Karavanda siyah mamba ile beraber onu yalnız bırakacaktır, en son Kill Bill Vol. 2 Türkçe Altyazılı izle kalana kadar bütün Ölümcül Engerek üyesi olan herkesi tek tek öldürecektir.Kill Bill 2 Full izle çünkü onu düğünün olduğu gün karnındaki bebeğini ve sevdiği kişiyi öldürenleri, tek tek avlayarak intikam almadan ölmeyecektir.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın