18 Görüntülenme
Küçük Gün Işığım Türkçe Dublaj izle
7.8 IMDB Puanı

Küçük Gün Işığım Türkçe Dublaj izle

(Little Miss Sunshine)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Fox Searchlight Pictures
  • Film Süresi 1 sa 41 dk
Senaryo Michael Arndt
Küçük Gün Işığım izle, her zaman aynı kalıptaki filmlerden farklı olan bir Amerikan komedisi. Film 2006 yılında vizyondaki yerini almış, yönetmenliğini Jonathan Dayton, Valerie Faris iki isim paylaşmakta olup, Michael Arndt yazarlığını yapmıştır. Başroldeki oyuncular ise Steve Carell, Toni Collette, Greg Kinnear’dır. Filmin kendi türündeki diğer filmlerden çok daha değişik bir kompozisyon seçmesi filmin bir çok yerde çok daha fazla dikkat çekmesini sağlamıştır.

Little Miss Sunshine Altyazılı izle Değişik ve sıradışı olan Hoover ailesinin her bir aile üyesi hiç bir zaman denemekten vazgeçmeyen sempatik insanlardır. Baba Richard, iyimser ve enerjisi yüksek bir konuşmacı, çok uzun zamandır yaptığı ve üstüne koyduğu programı satmaya çalışan ve hedefine ulaşmak isteyen bir kişidir. Ama hiç bir zaman bu hayali gerçek olmuyordur. Anne Sheryl ailesinin bütün sırlarını tutan bir sır küpü. En sonunda geldik çocuklara, Olive gözlük takan, çok zeki ve hafif balık etli. Çocuklar için yapılan Miss Little Sunshine’ı kazanma hayallerini kuran Olive. Abisi Dwayne, dünya üzerindeki çoğu şeye kızgın olan, Nietzsche fanatiği ve ileride çok iyi bir pilot olmak için çalışan bir çocuk.

Küçük Gün Işığım 1080p izle, En sona gelecek olursak da bir büyükbaba bugüne kadar hayatında en fazla tecrübe sahibi ve bilgi dolu olan akıl hocası konumundaki, fakat kendi iç dünyasında bir türlü kendisini frenleyemeyen tiryakiliklerinden dolayı beladan bir türlü çıkamayan biridir. En sonunda en küçük olan çocuğun isteği ile onun hayallerini yerine getirmek için bir minibüsle başka bir şehre doğru yola çıkacaklardır.Little Miss Sunshine Türkçe Dublaj izle Ortalama üç gün sürecek olan bu yolculukta bakalım neler olacaktır. Küçük Gün Işığım filmini Türkçe Dublaj ve Altyazı seçenekleri ile en iyi film sitesi olan Filmserisi sitesinden izleyebilirsiniz.