24 Görüntülenme
Kuzuların Sessizliği 1080p izle
8.6 IMDB Puanı

Kuzuların Sessizliği 1080p izle

(The Silence of the Lambs)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 1 sa 58 dk
Yönetmen
Senaryo Thomas Harris, Ted Tally
1991 yılında çekilen Kuzuların Sessizliği izle ya da diğer adıyla The Silence of the Lambs izle filminin yönetmenliğini Jonathan Demme yapmaktadır, senaryo koltuklarında ise Thomas Harris ve Ted Tally yer almaktadır. Okulunu yeni bitirmiş ve eğitimleri süren FBI ajanı Clarice Starling bir akıl hastanesine gider, buradan eskiden bir psikolog olan ve şimdi diri diri insan yiyen bir katile dönen Hannibal Lecter’i ziyarete gider.

The Silence of the Lambs Türkçe Altyazılı izle, Clarice’in buradaki amacı Hannibal’ın Kuzuların Sessizliği Türkçe Dublaj izle beyninin alt katmanlarına ulaşmak ve başka bir seri cinayetler yapan bir katil için ipucu elde etmektir, çünkü bu seri katilde kurban derilerini çıkarıyordur ve şu an o katilin elinde bir kadın kurtarılmak için beklemektedir, bu yüzden Clarice Hannibal’ın yardımcı olabileceğini düşünür ancak Clarice Hannibal’ında hapishaneden kaçmasına neden olur, artık seri katiller iki kişi olmuştur, dışarıda gezmek hiç güvenli değildir.

The Silence of the Lambs Türkçe Dublaj izle, Film bir çok dalda Oscar’a aday gösterilmiş ve beş adet Oscar almıştır, hepsi de çok güzeldir ancak en dikkat çekici olanı filmde Anthony Hopkins 16 dakika oynamıştır tüm Kuzuların Sessizliği Türkçe Altyazılı izle boyunca ve bu performansı ile En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını almıştır. İlginç olan bu süre Oscar ödülüne layık görülen biri için Bir film oynayıpta en kısa gözükerek Oscar’ı alan kişi olmasıdır.

Kuzuların Sessizliği 720p izle