6 Görüntülenme
Lansky Full 1080p izle
6.3 IMDB Puanı

Lansky Full 1080p izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Above the Clouds Media Group - CaliWood Pictures
  • Film Süresi 1 sa 59 dk
Yönetmen
Senaryo Eytan Rockaway, Robert Rockaway
2021 yılında vizyona giren ve yönetmenliğini Eytan Rockaway yaptığı biyografi, suç ve dramı barındıran Lansky izle filminde oyuncu kısmında ise Harvey Keitel, Sam Worthington, AnnaSophia Robb, Minka Kelly, David James Elliott, John Magaro gibi isimler yer almaktadır.

Bir gün işleri çok da iyi gitmediğini dönemde David Stone yazarımıza bir telefon gelir ve arayan ünlü gangster Meyer Lansky’ın bizzat kendisidir. Lansky David’e bir kitap yazmmasını ve hakkında çıkan asılsız haberleri değilde kendi ağzından olayları aktarmasını ister, David Stone’un bu süreçten sonra tüm hayatı değişecektir.

Yahudi kökenli olan ve büyük bir şebekenin iki başından biri olan Lansky Türkçe Dublaj izle ABD’de uluslararası suçun örgütlenmesinde büyük bir pay sahibidir, Yahu örgütleri ile bağları olduğu söylenen Lansky, tüm Dünya’ya hızla yaygınlaşan bir kumar örgütüde kurmuştur, Dünya’nın bir çok şehrindeki bir çok kumar mekanlarında yüzdelik payları olduğu bilgisi bulunmaktadır, Yer altı suç çetelerinin sağlam adımlar atmasında Lansky altyazılı izle rolü payı büyüktür. Kendisine karşı atılan suçlamalarını hiçbirini kabul etmeyen Lansky, suç örgütünde geçirdiği yarım asıra rağmen hiç bir şekilde kumar ile ilgili bir suçu tespit edilememiştir. Amerika’daki gangster suç örgütlerindeki kişilere baktığınızda parasal açıdan en iyi gangsterlerden biri şüphesiz Lansky 1080p izle en iyilerinden biri olduğu söylenir.