26 Görüntülenme
Mandalina Bahçesi (2013) izle Altyazılı
8.2 IMDB Puanı

Mandalina Bahçesi (2013) izle Altyazılı

(Tangerines)
Yönetmen
Senaryo Zaza Urushadze
Mandalina Bahçesi 1080p izle Kafkasya’da artık dönülmeyecek bir noktada olan savaş patlak vermiştir. 1992 yılında Çeçenler, Gürcistan’a karşı özgürlük için savaşmaktadırlar. İki dağ arasında Estonyalı kişilerin ikamet ettiği köy savaşın başlaması sebebi ile acil olarak köy halkı tarafından boşaltılmış ve köydeki kişiler asıl vatanlarına dönmüşlerdir. Mandalinalar Full izle, Köyde geride kalan sadece iki kişidir. Ivo ve Margus, bu iki kişinin maddi durumları iyi değildir ve gidememişlerdir. Margus kendi yerinde bulunan mandalinaları topladıktan sonra bunları satıp bu para ile göç etme niyetindedir.

Tangerines Altyazılı izle, Ancak artık herşey için geç kalınmıştır, çünkü savaşın tam göbeğinde kalmışlardır. Köylerinin epey yakınında bir çatışma çıkmış ve bu çatışmadan sonra köyün yakınında bulunan bu iki yaralıyı Ivo içeriye almak istemiştir. Margus en sonunda ikna olur ve onları içeri alırlar. Mandalina Bahçesi izle Ancak problem şudur ki iki yaralıda birbirlerinin düşmanıdır, biri gürcü biri çeçendir. İki taraf içinde tampon bir bölgede yer alan bu estonya köyündeki evin içinde olaylar nasıl gelişecektir? bu iki insan da birbirlerini öldürmeden evde durabileceklermidir? Mandarinas full hd izle filminde iki millet arasında kalan Estonyalıların duygusal durumlarını anlatan savaş karşıtı bir yapım. 2013 yılında vizyona giren Mandalinalar izle filminin yönetmenliğini ve yazarlığını Zaza Urushadze yapmıştır.

Tangerines izle filmi Estonya ve Gürcistan ortak yapımı, dramı ve savaşı konu alan türdedir. Filmin başrol oyuncuları ise Lembit Ulfsak, Elmo Nüganen, Giorgi Nakashidze’dir. Mandalina Bahçesi izle filmi bir çok ödüle aday gösterilmiş ve toplamda 7 ödül almaya hak kazanmıştır. Mandalinalar filmini Türkçe Altyazılı olarak 1080p kalitesinde ve Full HD olarak en iyi ve en güncel film sitesi olan filmserisi sitesinden izleyebilirsiniz.