Türkçe Altyazılı Fragman
154 Görüntülenme
Morbius

Morbius

Yönetmen
Senaryo Matt Sazama, Burk Sharpless, Art Marcum
2022 yılının başında gösterime girecek olan Morbius izle filminde karakterimiz geri dönüşü mümkün olmayan bir kan hastalığına yakalanmıştır, Transilvanya'da yaşadığı yerde yarasalardan geçen bir hastalık vardır ve Morbius bu hastalığı tedavi etmek için çok yarasa kullanmıştır, bir aşı bulma ümidi ile aylarca uğraşmıştır,

Morbius Türkçe Dublaj izle, Bir kafeste bir sürü kobay yarasa bulundurmaktadır. Yarasalardan biri kafesinden kaçar ve deney yaptığı kanı içmeye başlar, yarasadaki gücü fark eden Morbius full türkçe izle bu kanı kendinde uygulamaya karar verir, ancak sorun kandakinin artık örümcek değil yarasa dna’sı olmasıdır. Morbius bunun üzerinde çalışarak bu hastalığı gidermeye çalışır ancak bunun sonucunda karşılaştığı şey maalesef onu büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaktır.

Deneysel tıp ile uğraşan Morbius yaptığı çalışmalar sonucunda malesef vampire dönüşür.Morbius artık bir insan değildir ve bunun yaninda insanların sahip olamayacağı bir çok yeteneğe sahip olmuştur.Bir çok sıkıntılı süreç ile başa çıkmaya çalışan Morbius full izle hayatını sürdürebilmek için devamlı olarak kan içmek zorundadır ve eskiden bugüne değişmeyen bir nokta var ise oda Morbius’un ışığa çıkamayacağıdır. Morbius Türkçe Altyazılı izle bunlarla başa çıkmak zorunda kalacak ve bizi nelerin beklediğini de hep beraber göreceğiz.