24 Görüntülenme
Ölümsüzlük izle Türkçe Dublaj & Altyazılı
6.7 IMDB Puanı

Ölümsüzlük izle Türkçe Dublaj & Altyazılı

(The Old Guard)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix - Skydance Media
  • Film Süresi 2 sa 5 dk
Senaryo Leandro Fernandez, Greg Rucka
Netflix tarafından yapımı sağlanan The Old Guard izle filmi 2020 senesinde Gina Prince-Bythewood yönetmen koltuğunda olup senaryosunda Leandro Fernandez ve Greg Rucka’nın yazdığı The Old Guard izle filmi fantastik ve gerilim türlerini barındıran filmin başrol oyuncuları ise Charlize Theron, KiKi Layne, Matthias Schoenaerts, Marwan Kenzari ve Luca Marinelli gibi isimler yer almaktadır.

The Old Guard Altyazılı izle filminin konusu, Scythia, Booker, Joe ve Nicky insanlara yardımcı olmaya çalışan görevleri yapan ve insanüstü yeteneklere sahip Yunan mitolojik askerlerdir. Kural olarak aynı kişi için birden fazla antlaşma kabul etmeselerde bir grup Sudan’dan zorla kaçırılan kızları kurtarmak için bozarlar. Fakat bu verilen görev tamami ile bir oyundur ve görev esnasında onlara işi bulan ve kabul etmelerini sağlayan CIA ajanı katledilir. Bu düzmecenin sebebi ise yeteneklerinden biri olan iyileştirme yeteneklerini ile ilgili kayıt oluşturmaktır. Daha sonra ekip bir şekilde oradan çıkmayı başarır ölümsüz kadın efsanesi olan Quynh’den gruba bahsedilir. Fakat grubun ölümsüz olduğu kanısında olanlar aslında bunun gerçeği yansıtmadığını dile getirirler.

Ölümsüzlük Türkçe Dublaj izle, daha sonrasında bir çatışma çıkar Andy paralı askerlerin hepsini katleder, fakat yaralıdır ama yaranın iyileşmediğini görür. Booker, Copley’i bulur, Nil ise gruptan ayrılarak ailesinin yanına gider. Grup daha sonra kalanlarla beraber Merrick’in ölümsüzlüğünün nasıl bulabileceklerini tartışır. Booker’ın grubu sattığını gören Nil Ölümsüzlük izle, bir an önce harekete geçer ve Copley’i kalan dostlarını kurtarmak için yardım ister ve bunda da başarılı olur. Merrick’in mekanına saldıracaklar ve ölümsüzleri kurturacaklardır. The Old Guard 1080p izle filmini türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleri ile izleyebilir, en iyi film izle sitesi olan Film Serisi üzerinden izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın