37 Görüntülenme
Onur Savaşı – Jagten izle | Türkçe Dublaj & Altyazılı
8.3 IMDB Puanı

Onur Savaşı – Jagten izle | Türkçe Dublaj & Altyazılı

(Jagten)
Senaryo Tobias Lindholm, Thomas Vinterberg
Jagten Türkçe Dublaj izle, Danimarka’nın küçük bir kasabasında yaşayan Lucas, Onur Savaşı izle karısı ile yollarını ayırmış ve kasaba da küçük bir anaokulunda öğretmen olarak çalışmaktadır. Anaokulundaki küçüklerle iyi bir iletişime sahip olan Lucas, bu iletişimi ayrıldığı karısından olan çocuğu ile sürdürememektedir. İşteki arkadaşlarından biri olan Nadja ise gözüne Lucas’ı kestirmiştir ve en sonun da Lucas ile sevgili olurlar.

Onur Savaşı Türkçe Altyazılı izle, Yakın arkadaşı olan Theo’nun kızı Klara’da Lucas’ın iş yaptığı anaokuluna gitmektedir. Lucas’ın arkadaşı olduğu için Klara’ya daha yakın ilgi gösteriyor oluşu, Klara’nın çocuk aklı ile Lucas’a karşı bir fenomenlik ve sevgi oluşturur. Lucas Jagten Full izle bu hislerin yanlış olduğunu fark ettiğinde Klara’yı uyarır ve Klara’da buna kızarak intikam alma güdüsü ile bazı yalan söylemlerde bulunur.Onur Savaşı izle Klara’nın bu yalan söylemlerini müdür ile konuşmasının ardından işler çok ciddi bir boyuta taşınır.

Jagten Full HD izle Şirin ve küçük bir yer olan bu kasaba da bu söylemler anında yayılır ve Onur Savaşı Türkçe Dublaj izle Lucas işinden olur, kasabadaki marketlere girişi yasaklanır, polis Lucas'ı artık gözlem altında tutmaya başlar. Giderek işler Lucas için kötüleşmeye başlar ve arap saçına döner.