TR Altyazı Fragman
35 Görüntülenme
Palmer
7.3 IMDB Puanı

Palmer

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 1 sa 50 dk
Yönetmen
Senaryo Cheryl Guerriero
Üniversite yıllarında okulun en trend gençlerinden birisi olan, aynı zaman da Amerika’da çok popüler olan Amerikan futbolunun gözde gençlerinden biri Eddie Palmer, karıştığı bir olay sonucunda bir cinayetle suçlanır ve bu cinayetten ötürü 10 yıl mahkum edilir.Onca yıl geçirdiği mahkum hayatından sonra Palmer, en sonunda dışarı çıkmayı başarır.

Palmer Türkçe Dublaj izle filmi ona küçükken çok iyi bakmaya çalışan ve hep iyiliğini düşünen büyükannesinin yanına gitmeye karar verir ve oraya geri gider. Fakat yıllarca geri de bıraktığı çoğu şey, tekrar önüne geçecek ve geride bırakmaya çalıştı olaylarda bir bir yüzüne vurulacak en sonunda da Palmer tekrar kötü yaşantıların arasına dönecektir.

Bu esnada bunca kötü şeyin içinde Palmer izle ailesi tarafından tek bırakılmış ve bakılmaya muhtaç olan bir küçük çocuğun bütün sorumluluğunu da üstlenecektir, bu Palmer filmini Türkçe altyazılı donmadan kesintisiz tek parça film olarak bizden izleyebilirsiniz.Full HD ve 1080p filmlerin adresi filmserisi.Yabancı Filmlerin adresi.