TR Altyazı TR Dublaj Fragman
25 Görüntülenme
Ruhların Kaçışı (2001) Türkçe Dublaj izle
8.6 IMDB Puanı

Ruhların Kaçışı (2001) Türkçe Dublaj izle

(Spirited Away)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Tokuma Shoten - Studio Ghibli
  • Film Süresi 2 sa 5 dk
2001 yılında vizyona giren ve Japonya yapımı olan anime film izle olan yapıtın yönetmenliğini Hayao Miyazaki yapmaktadır film Ruhların Kaçışı izle diğer adı ise Spirited Away izle ismi ile bilinmektedir.Chihiro biraz aksi, biraz huysuz ve hoşnut olmayan durumlarda sesini yükselterek veryansın etmekten çekinmeyen bir karakteri vardır. Daha bu kız çocuğu 10 yaşındadır, babası başka bir işe girmiştir ve bu şehirden gitmek mecburiyetinde olduğunu biliyor olsa bile, gitmeden belki babasını vazgeçirebilirim diye her defasında onu ikna etmeye çalışsada durumun değişmeyeceğinin farkındadır.

Yeni bir şehire gitmek için yola çıkan aile, yolda garip bir varlıkla karşılaşır ve onunla beraber etraf daha da bir güzelleşir Ruhların Kaçışı 1080p izle ve onu takip etmeye başlarlar, bir koy gibi yerden geçen aile, en sonunda bir yere varırlar ve bu yer mükemmel görünüyordur, belki de Dünya’daki en güzel yerlerden biri olabilir. Daha da yol aldıklarında küçük bir köye benzeyen ve etrafta daha önce görmediğimiz değişik konutlara ve dükkanlara bakarlar.

Daha sonra gezerken denk geldikleri bir restorana giren aile etrafta bir kişi bile görmezler, ama bu durumdan hiç şüphelenmezlerde, Chihiro’nun kuşkulandığı ve kesinlikle yemediği yemekleri anne ve baba afiyetle yerler. Anne ve baba bir süre sonra domuza dünüşürler, Chihiro da bu değişik ve gizem dolu kasabayı yakından tanımak için Ruhların Kaçışı Türkçe Dublaj izle keşfetmeye başlar. Chihiro bu köy gibi yerde çok fazla vakit geçirmeden nasıl bir yer olduğunu anlamaya başlar, aile fertlerinin birer domuza dönüştüğü bu yerde, Chihiro bir çıkış yolu bulmalı aynı zamanda da Aile fertlerini tekrar insanlığa geri döndürmek zorundadır.