TR Altyazı Fragman
35 Görüntülenme
Rüzgarlı Vadi izle Altyazılı (1984) Japon Anime
8.1 IMDB Puanı

Rüzgarlı Vadi izle Altyazılı (1984) Japon Anime

(Nausicaä of the Valley of the Wind)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Nibariki - Tokuma Shoten - Hakuhodo
  • Film Süresi 1 sa 57 dk
Yönetmen
Senaryo Hayao Miyazaki, Donald H. Hewitt, Kazunori Itô
Rüzgarlı Vadi izle, Dünya üzerindeki en büyük savaşlar bitmiş savaşın ve endüstrinin yerle bir olmasının üzerinden ortalama bin sene geçip gitmiştir.Nausicaä of the Valley of the Wind izle
Dünya’yı uçsuz bucaksız çöller, tehlikeli ve ölümcül böcekler, zehirli bir çok bitki türleri sarmakta ve bir kaç değişik mantar türü de yaydığı zehirli gazlar sebebi ile atmosfere ve zaman geçtikçe sayısı azalan insan ırkına zarar vermektedir. Nausicaa, kısıtlı sayıda insanın tarımla ilgili işler yaparak, böceklerle ve mantarlarla tabiri caizse savaş vererek yaşamlarını sürdürdüğü Rüzgar Vadisi prensesidir.

Warriors of the Wind izle, Günlerden bir gün vadilerine başka bir krallığın uçağı çakılır. Uçak paramparça olmuştur ve uçağın sadece zarar görmeyen kısmı kargo kısmıdır. Ardından uçağın düştüğü krallığa ait olan askerler vadiye gelerek orayı himaye altına alırlar. Kargoda bin yıl önce unutulan ve başka bir krallıktan yasadışı yollarla alınan dünyayı değiştirmekte kullanılabilecek bir şey vardır. Rüzgarlı Vadi türkçe altyazılı izle bu iki krallık için açık bir hedef olurken, Nausicaa dünyayı eski haline getirebilecek bu şeyi gerçekleştirmenin keşfini yapmıştır. En iyi japon animeleri bulabileceğiniz film serisi sitemizde Rüzgarlı Vadi japon anime izle filmini 1080p ve Full HD kalitede izleyebilirsiniz.