25 Görüntülenme
Şahane Hayat Full HD izle
8.6 IMDB Puanı

Şahane Hayat Full HD izle

(It's a Wonderful Life)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 2 sa 10dk
Yönetmen
Senaryo Frances Goodrich, Albert Hackett, Frank Capra
It's a Wonderful Life Türkçe Dublaj izle, Hayata geldiği günden bu güne yaşadığı yeri hiç değiştirmeyen ve aynı yerde hayatına devam eden Bailey Şahane Hayat izle bütün hayatını insanlara, iyilik yapmaya , yardımsever olmaya adamıştır ve çevresi tarafından çok iyi bir kişi olarak tanınmaktadır. Şahane Hayat Türkçe Altyazılı izle, Babasından kendisine geçen inşaat şirketleri ile beraber kasaba daki insanların büyük bir bölümünü ev sahibi yapmıştır. It's a Wonderful Life izle Tabi ki bu süreçlerde hayatında kendisi için yapmak istediği ve hayallerini gerçekleştirdiği hiçbir şeyi de yapamamıştır Bailey.

It's a Wonderful Life Türkçe Altyazılı izle, Bu durumdan hoşnut olmayan kişilerde vardır tabi ki, mesela Banker Henry gibi, George’u her zaman hedef almakta ve onu içeri attırmak ve şirketini kapatmak için elinden geleni yapmaktadır, bir gün bu şirket açığını George’un amcasının sayesinde yakalar, George amcası yüzünden tamamı ile köşeye sıkışmıştır ve bu durum şirketin kapanması ve George’unda tutuklanması anlamındadır.

It's a Wonderful Life 720p izle, Artık hiçbir yapacağı şeyi olmadığını düşünen Şahane Hayat 1080p izle ve tek çıkar yolunun intihar etmek olduğunu düşünen George, tam nehre atlayacakken Melek Clarence onu son anda kurtarır. Melek George’un bir isteği olan eğer hiç doğmamış ve bugünleri görmemiş olsaydım Dünya nasıl olurdu sorusunun cevabını vermiştir, Şahane Hayat Türkçe Dublaj izle ona onsuz bir Dünya’yı göstermiştir. George gösterilen bu Dünya’nın onsuz çok kötü olduğunu görür, herkesin çevresine büyük işler yaptığını, sayısız emek harcadıklarını ama bunun sonucunu bazen algılayamadıklarının farkına varır.

Şahane Hayat 720p izle