15 Görüntülenme
Saw – Testere Full izle | Türkçe Dublaj & Altyazılı
7.6 IMDB Puanı

Saw – Testere Full izle | Türkçe Dublaj & Altyazılı

(Saw)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Evolution Entertainment
  • Film Süresi 1 sa 43 dk
Yönetmen
Senaryo Leigh Whannell, James Wan
Testere 1 izle,Adam ve Dr.Lawrance, daha önce hiç karşılaşmamış ve birbirlerini hiç tanımayan iki kişi. Bir gün uyandıklarında kendilerini berbat ve kokan bir banyoda duvarlara zincirlenmiş olarak bulurlar. Onların yanında yerde yatan kafasından vurulmuş başka bir ceset daha vardır. İkili bu pis banyoya nasıl geldiklerini hatırlamamakta ve neden burada olduklarına dair kafalarında hiç bir cevap yoktur.

Seri bir katil olan John Testere izle, kaçırdığı kişilere kendinden bir şeyler feda ederek yine de bir yaşama şansı tanımaktadır, aslında seri katil yaşamın nasıl değerli olduğunu ve değerini bilmediğimiz yaşamı kendince değerli kılmaya çalışıyordur insanlar için. Kaçırdığı kişilere ölüm riski çok büyük olan oyunlar oynatarak yine de yaşama şansı tanıyordur.

Saw izle,Olası sonuçları çok ağır olan seçimlerde bulunmalarını isteyen seri katil, kurbanların yaşamak için neleri gözler önüne serebileceklerini ve neleri feda edebileceğini göstermektedir. Saw Türkçe Dublaj izle, Bu ikilinin yaşamaları için bir nevi puzzle gibi bulmacaları çözüp ve kendilerinden de bir şeyleri feda edip yine de yaşama şansları vardır. Yaklaşık olarak yaşamak ve bu puzzle oyununu çözmek için sekiz saatleri vardır. Bu süre sonunda iki seçenek vardır, yaşamak yada ölmek.

2004 yılında vizyona giren ve beğenilen Testere Altyazılı izle diğer ismi ile Saw Altyazılı izle filmi ABD, Avustralya ortak yapımı bir film olmak ile beraber korkuyu, gizemi ve gerilimi hissedebileceğiniz bir türde filmdir. Yönetmenliğini James Wan’ın yaptığı, yazarlığınıda Leigh Whannell ve James Wan’ın yaptığı filmin oyuncu kadrosunda ise Cary Elwes, Leigh Whannell, Danny Glover gibi isimler yer almaktadır. IMDb’de 7.6 puan almıştır. Testere Türkçe Dublaj izle filmini en iyi ve en güncel film sitesi olan Filmserisi sitesinden kesintisiz Korku filmi izle, Full HD ve 1080p kalitede izleyebilirsiniz.