20 Görüntülenme
Sil Baştan – Eternal Sunshine Türkçe Dublaj izle
8.3 IMDB Puanı

Sil Baştan – Eternal Sunshine Türkçe Dublaj izle

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 1 sa 48 dk
Yönetmen
Senaryo Charlie Kaufman, Michel Gondry, Pierre Bismuth
2004 yılının romantik yapımlarından biri daha Eternal Sunshine türkçe izle veya diğer adı ile Sil Baştan izle filminin konusu, Clementine ve Joel sahilde yürürken bir şekilde tanışmayı başarırlar.Bu iki karakter birbirlerinden tamamı ile farklı yapılara sahiptirler. Joel daha antisosyal ve çok fazla insan ile konuşmaya, Clementine ise daha sosyal ve içindeki duygularla hareket etmeyi seven birisidir.Bir şekilde bunlar görüşmeye başlarlar ve zamanla sevgili olurlar.İlişkinin başları çok iyi gitmektedir hatta Clementine saç renkleri bu süreçte değişiklik göstermekte ilişki durumuna göre Clementine saç rengini değişmektedir.

Eternal Sunshine of the Spotless Mind full izle, Zaman geçtikçe ilişkide çatlaklar oluşmaya başlar.Clementine bir gün hafızayı silebilecek bir yer bulur ve burası ile anlaşarak hafızasını sildirir.Artık istenmeyen anılar, hatıralar sevgiden dolayı çeken acılar olmayacaktır, bunu ögrenen Joel’de hafızasını sildirmek için Sil Baştan Türkçe izle hemen harekete geçer.

Sil Baştan Türkçe Dublaj izle, Joel hafızasını sildirdikten sonra gün geçtikçe Clementine ile yaşadığı muhteşem zamanlardan geçirdiği güzel vakitlerin hafızasından yavaşça çıktığını fark eder, Eternal Sunshine of the Spotless Mind Altyazılı izle Joel bundan büyük bir pişmanlık duymaya başlar ve bir kez daha anlar ki Clementine’yi gerçekten çok sevmektedir, artık yaptıklarını geri almak için çok mu geçtir??? En iyi yabancı film izle sitesi olan Film Serisi tüm izleyeceklere şimdiden iyi seyirler diler.