11 Görüntülenme
Son Veda – Departures izle (2008) Altyazılı
8.1 IMDB Puanı

Son Veda – Departures izle (2008) Altyazılı

(Okuribito)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Amuse Soft
  • Film Süresi 2 sa 10 dk
Yönetmen
Senaryo Kundô Koyama
Son Veda izle, Çello çaldığı orkestradaki grup dağılınca Daigo’da o dağılma ile beraber müzik kariyerine noktayı koyar ve eşi Mika ile beraber Yamagata Bölgesinde doğduğu topraklara geri döner. Daigo iyi bir iş ararken bir ilana denk gelir yardımcı aranıyor diye, bir turizm acentesi olduğunu düşünen ve o şekilde düşündüğü için şirkete gidip görüşme yapan Daigo, şirkete gittiğinde arka tarafta tabutları görür, Okuribito izle Şirketin patronu olan Sasaki Daigo’nun özgeçmişine göz gezdirdikten sonra onun başvurusunun kabul edildiğini söyler ve işe alır. Bu esnada Daigo şirketin ne iş yaptığını sorar ve patronda cesetlerin yakılmadan önce törensel bir şekilde tabutlanması olarak işi açıklar. Artık Daigo’nun bir işi vardır ve Sasaki ile beraber işe koyularak Yamagata bölgesinde yolculuğa başlarlar.

Departures izle, Travesti olduğu anlaşılan intihar eden biri, motosikletle düşerek hayatını kaybeden bir vurdumduymaz, torunlarının giydiği okul üniformasının altındaki beyaz çorap hayranı büyükanne, Daigo ölümün çok çeşitli olduğu görür ve en başka tam olarak emin olmasa da ‘’tabutlama’’ işleminin hayata karşı bir saygıyı gösterdiğini kavramaya başlar. Departures türkçe altyazılı izle Mika ise Daigo’nun işinin tam olarak nasıl bir şey olduğunu öğrenir ve büyük bir şok geçirerek eşinin acil olarak işten ayrılmasını ister ve Daigo bunu yapamayacağını söylediğinde Mika Tokyo’daki ebeveynlerinin yanına gitmek üzere orayı terk eder.

Son Veda türkçe altyazılı izle, Annesi seneler önce vefat eden ve babasıda o daha ufacıkken evi terk eden Daigo, yine tamami ile yalnız kalmıştır. Fakat en önemli husus yaptığı bu işin çok değerli olduğuna hala sonuna kadar inanıyordur. Kış artık bitmiş ilk bahar gelmiştir, Daigo artık işine ve kendisine de daha fazla güveniyordur, fakat ardı ardına olaylar patlak verecektir, Son Veda filmi altyazılı izle, Mika geri dönecek, yakın bir dostunun annesi vefat edecek ve yaklaşık olarak otuz senedir görmediği terk edildiği babasının da ölüm haberini alacaktır. Bir tabutlayıcı, eş, çocuk ve birey olarak Daigo en değer verdiği kişiler arasında yaşam ile nasıl mücadele edecektir? Son bir seyahat ve mutlu bir veda ile… Okuribito altyazılı izle diğer ismi ile Departures japon filmi izle en iyi film izle sitesi Film Serisi sitesinden seyredebilir, yorum atarak sitemize destek olabilirsiniz. Film Serisi film sitesi iyi seyirler diler.