17 Görüntülenme
Söz ve Müzik (2007) Türkçe Dublaj izle
6.5 IMDB Puanı

Söz ve Müzik (2007) Türkçe Dublaj izle

(Music and Lyrics)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Castle Rock Entertainment
  • Film Süresi 1 sa 36 dk
Yönetmen
Senaryo Marc Lawrence
Söz ve Müzik izle, Alex seksenli zamanlarda tanınan ünlü bir popstarken zamanla unutulmuş biridir. Yaşamını küçük yerlerde insanları eğlendirerek, küçük festivallerde ve parklarda eskileri andıran gösteriler yaparak geçirmektedir. Çekiciliği ve yeteneğinden hiçbirşey kaybetmeyen Alex, Music and Lyrics izle bir gün büyük bir sürpriz yaşar. Ansızın karşılaştığı ve hiç beklemediği bir anda ünlü star Cora Corman onunla bir şarkılık düet yapmak istediğini söyler. Bu Alex için mükemmel bir fırsattır ve Alex düşünmeden bu teklifi kabul eder.

Music and Lyrics Türkçe Dublaj izle, Ancak ortada bir sorun vardır, Alex iki üç gün içerisinde tutacak güzel bir şarkı yazıp bestelemesi gerekiyordur. Bu esnada hayatına yeni soktuğu botanikçi Sophie’nin güzel söz yazma kabiliyeti vardır. Bu Alex için büyük fırsattır, ancak Sophie eski erkek arkadaşından yeni ayrılmıştır, Sophie’nin ne bir ilişkiye ne de onunla bu işi yapmaya niyeti vardır. Söz ve Müzik Türkçe Altyazılı izle, Bir şekilde Alex ile piyano başına geçen Sophie, beraber geçen zamanları arttıkça yakınlaşmaları da artmaya başlamıştır. İkisinin de arayıp bulamadıkları gerçek aşkı ve hayattaki basamakları güzel çıkma istekleri, hem istemedikleri şeyleri hem de müzik ile olan düellolarında belki de başarılı olacaklardır.

Söz ve Müzik filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Marc Lawrence yapmıştır. Film 2007 ABD yapımı müziği komediyi ve romantikliği harmanlayıp bizlere sunan film, IMDb’de 6.5 puan almıştır. Oyuncu kadrosunda Hugh Grant, Drew Barrymore, Scott Porter gibi tanınmış isimler yer almaktadır. Söz ve Müzik (2007) izle filmini kaliteli kesintisiz ve hd olarak izlemek için en iyi ve en güncel film sitesi olan Filmserisi sitesinden izleyebilir, yorum yaparak arkadaşlara film hakkında bilgi verebilirsiniz.