71 Görüntülenme
Teksas Katliamı (2022) Türkçe Dublaj izle
5.2 IMDB Puanı

Teksas Katliamı (2022) Türkçe Dublaj izle

(Texas Chainsaw Massacre)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Bad Hombre
  • Film Süresi 1 sa 21 dk
Senaryo Chris Devlin, Fede Alvarez, Rodo Sayagues Mendez
2022 yapımlarından biri olan Netflix filmleri serisine bir yenisini ekleyen Texas Chainsaw Massacre izle veya diğer adı ile Teksas Katliamı izle filmi, yönetmenliğini David Blue Garcia’nın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaristliklerini Fede Álvarez, Rodo Sayagues, Chris Thomas Devlin isimleri tarafından ortaklaşa yaptıkları Teksas Katliamı full izle filmi suç, gerilim ve korku filmleri türündedir. 1974 yılında yayınlanan The Texas Chain Saw Massacre'ın devamı olan 2022 Teksas Katliamı izle filmi, serinin dokuzuncu filmidir.

Teksas Katliamı Türkçe Dublaj izle filmi, cinayetlere ve öldürmelere bir türlü doyamayan Leatherface'in bir grup iş adamını öldürmesinden sonra hayatta kalan ve yaşamını intikam üzerine inşa eden bir kişinin hikayesini anlatıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Sarah Yarkin, Elsie Fisher, Mark Burnham, Jacob Latimore, Moe Dunford, Olwen Fouéré, Alice Krige, Jessica Allain, Nell Hudson isimleri yer almakta. Netflix’in devam filmi niteliğinde olan Teksas Katliamı izle filminin konusu ise, 50 yıl saklanmayı başaran Leatherface, Teksas’ın dikkatle korunan uzak bir kasabasına, bir grup idealist arkadaşı korkutmak için geri döner.

The Texas Chainsaw Massacre Türkçe Dublaj izle serinin devam filmi niteliğinde olmakla beraber, bu devam filmi yaklaşık olarak 47 sene sonra çekilmiştir Ruth,küçük kız kardeşinin korktuğu ve aklı kalacağı korkusu ile her zaman iş seyahatlerine yanında götürmektedir. Teksas Katliamı Türkçe Altyazılı izle, Bir iş seyahati için Teksas’a giden Ruth bir girişimcidir. Küçük kız kardeş Lila, tekerlekli sandalyeye bağlı amatör bir fotoğrafçıdır. Melody, girişimci arkadaşları ve kız kardeşi Lila, bölgeyi yenileme umuduyla Teksas'ın küçük Harlow kasabasına gelirfakat kasabaya geldikten kısa bir süre sonra yeni cinayetler baş göstermeye başlar, seri katil Leatherface iş başındadır.

En iyi yabancı film izleme sitesi olan Film Serisi sitesinden Texas Chainsaw Massacre Full izle filmini izleyebilir, 1080p ve Full HD görüntü kalitesi ile filmin tadına varabilirsiniz, Teksas Katliamı Full izle filmini Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçenekleri ile seyredebilirsiniz. Şimdiden Korku filmi izle sevenlerin mutlak izlemesi gereken film için hepinize iyi seyirler diliyorum.