33 Görüntülenme
The Dig – Kazı Türkçe Dublaj izle
7.1 IMDB Puanı

The Dig – Kazı Türkçe Dublaj izle

(The Dig)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1 sa 51 dk
Yönetmen
Senaryo Moira Buffini, John Preston
Kazı izle Edith Pretty çocuğu ile beraber yaşayan dul ama hayattan keyif almayan zengin biridir. Hayattan keyif almamasının en büyük nedenlerinden biri de kalp kısmındaki rahatsızlığıdır. Arkeolojik kazılara The Dig izle merakı olan Basil Brown’u işe alan Pretty evinin bölgesindeki birkaç çukurdan bir şeyler çıkabileceğini düşünmektedir. Basil hemen işe koyulur bir yandan keşifler yaparken diğer yandan da Pretty’nin çocuğu ile dostluk bağıda sağlar.

Basil kazıdığı yerlerden birşey bulamamıştır, Pretty bir yeri daha kazmasını ister ve o kazdığı yerde gemi iskeleteli ile karşılaşırlar. Basil bu kazıdan çıkan eserin Anglo Sakson gemisi ile ilgili olduğunu düşünürken, muhtemelen mezarında yüksek rütbeli birine ait olabileceğini tahmin etmektedir.The Dig Türkçe Dublaj izle bu dedikodular ve haberler çok kısa sürede yetkili makamların kulağına gider ve resmi olarak arkeolog olan Charles Philips kazı alanına gönderilir. Charles ise Brown’un aksine bu geminin viking dönemine ait bir viking gemisi olabileceği ihtimali üzerinde durur, sonraki süreçlerde kazıya bir kaç isim daha katılacaktır.

Kazı Türkçe Altyazılı izle Philips ilk sıralarda Brown’un işine son vermek istesede, Edith’in alanın sahibi olduğunu düşünürsek ve bazı yetkileri olduğunu da düşünsek Edith’in bu ısrarını ve ricasını Philip geri çevirmeyecek Brown işine kaldığı yerden devam edecektir. Brown’ın tahminleri doğru çıkacak ve Anglo Sakson gemisi olduğu daha fazla kazıda çıkan materyallerle kanıtlanacaktır.