TR Altyazı Dublaj Fragman
36 Görüntülenme
The Favourite
7.5 IMDB Puanı

The Favourite

(Sarayın Gözdesi)
The Favourite Türkçe Dublaj izle, Son dönemdeki yapıtları ile ses getiren Yorgos Lanthimos’un, prömiyerini yaptığı Venedik Film Festivali’nde ödül kazanan son filmi The Favourite izle konusu daha önce ki filmlerine nazaran çok farklı bir tarz, çünkü daha önce yapılan filmlere göre bu film 18.yüzyılda geçmektedir.

Sarayın Gözdesi türkçe dublaj izle,18.yuzyılda dönemlerde savaşlar devam ediyor, savaş sürerken soylu iki kuzen, İngiltere kraliçesinin gözünde ön planda olmak için kıyasıya bir yarışa giriyorlar, tabi bunun yanında saray olayları, entrikaları bu dönemde hiç bitmiyor, bu arada İngiltere Kraliçesinin sağlığa da gün geçtikçe azalıyor, bu olaylardan sonra iki kuzen her şeyi göze alarak ön planda olmaya çalışıyor. Kuzenler arasında ki kıyasıya rekabet devam ederken bakalım Sarayın Gözdesi Türkçe Altyazılı izle kim olacak...

En iyi film izle sitesi olan Film Serisi sitesi üzerinden Sarayın Gözdesi full izle diğer ismi ile The Favourite full izle filmini seyredebilir, yorum yaparak izleyecek arkadaşlara film hakkında bilgi verebilirsiniz. The Favourite 1080p izle filmini full hd, türkçe dublaj ve altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Tüm film severlere şimdiden iyi seyirler dileriz.