31 Görüntülenme
The Great Wall
5.9 IMDB Puanı

The Great Wall

(Çin Seddi)
Yönetmen
Senaryo Carlo Bernard, Doug Miro , Tony Gilroy
Çin Seddi Türkçe altyazılı izle filminin konusu Uzak doğuda barutun keşfi ile giden kervan Avrupa'ya geri dönüş yolunda, bir saldırı ile karşılaşırlar. Bu saldırıdan sadece iki kişi sağ kalmıştır, The Great Wall türkçe altyazılı izle bu ikili Çinliler tarafından daha sonra yakalanırlar, bu saldırıya uğradıkları şeyin çok zeki bir canavar olduğunu zaman geçmeden anlamaya başlarlar.

The Great Wall türkçe dublaj izle, Bu yaratıkların hemen hemen her yarım asırda bir Çin seddine saldırı yaptıklarını çok zaman geçmeden dilden dile dolaşan söylemlerle duyarlar., bu yeni olacak olan saldırının da yakın bir tarihte gerçekleşeceğini anlarlar. Yaratığın bir elini kolunu halleden William bir yandan hayatta kalmaya çalışan diğer yandan da kafasından Avrupa'ya götürmek istediği barutu aklından asla çıkarmayan bir kişidir. Çin Seddinde geçen 2016 filmi olan Çin Seddi izle filmi yüksek bütçeli bir yapıt ile dikkatleri çekiyor.

En iyi Film sitesi olan Film Serisi sitesinden The Great Wall izle filmini diğer ismi ile Çin Seddi full izle filmini 1080p ve full hd görüntü kalitesi ile, türkçe dublaj ve altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Sitemize katkıda bulunmak için lütfen filmleri yorumlayın. Film izleyecek olan tüm film severlere şimdiden iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın