35 Görüntülenme
The Matrix 1 Full izle Altyazılı
8.7 IMDB Puanı

The Matrix 1 Full izle Altyazılı

(Matrix)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 2 sa 16 dk
Senaryo Lilly Wachowski, Lana Wachowski
Thomas Anderson, geceleri programları kırarak günlerini geçiren ve aynı zamanda düzenli bir işi olan iyi bir yazılım şirketinde çalışan Neo, gün geçtikçe Matrix izle Dünya’sını daha çok araştırmaya başlamıştır, bir şekilde bir gün bilgisayar üzerinden Neo ile iletişime geçen Trinity ve ekini Neo’ya bu Dünya’dan çıkması için bir fırsat verecektir, onun seçilmiş kişi olduğunu ve Matrix Türkçe Dublaj izle Dünya’sının sanal gerçeklikten bir şey olmadığını ve onu gerçek olarak uyandırıcaklarını bu sanal Dünya’nın dışında aslında gerçek bedenini bulabileceğini söylerler, Neo kişisinin seçilmiş kişi olduğunu ve insanlığı kurtarabileceğini söylerler.

Neo buna en başlarda inanmaz ancak daha sonra bunu yapabileceğini söyler, en sonunda Neo son insan şehri olan Zion’da uyanır. The Matrix Türkçe Dublaj izle Matrix’in sanal dünya olduğunu görür ve artık bu uğurda savaşmayı kabul eder ve Trinity ile de yakın bir ilişki kurarlar. Makineler güneş enerjisinden yararlandıkları için insanlar makinelerin enerjisini bitirmek için Matrix Türkçe Altyazılı Dünya’sının üzerini kimyasal bileşim olarak kara bulutlarla kaplarlar, ancak bu bir çözüm değildir makinalar bundan daha ileri giderek insan tarlaları oluştururlar, insan bedenleri bu kapsüllerde dururken insan beynini Matrix’de sanal Dünya olarak beyinlerini meşgul etmek için tasarlamışlardır.

İnsan vücudundan makineler istedikleri enerjiyi almaktadır, ancak Neo’nun bedeni artık bu kapsüllerde değildir ve Son insan Şehri olan Zion’a götürülür ve hikaye aslında tam olarak bu kaynaktan yönetilicektir. Morpheus , Neo , Trinity tüm ekibi ile beraber artık Matrix Türkçe Altyazılı izle ve makinelere amansızca bir savaş açmıştırlar. Bu süreçte Neo’nun en büyük destekçisi de tabi ki Trinity olacaktır, Trinity ve Neo yakınlaşacaklar ve aralarında kopmayacak şekilde bir aşk başlayacaktır. Neo ve Trinity bu aşk ile beraber bütün engelleri aşmaya çalışacaklardır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın