20 Görüntülenme
The Prestige Full izle | Türkçe Dublaj & Altyazılı
8.5 IMDB Puanı

The Prestige Full izle | Türkçe Dublaj & Altyazılı

(Prestij)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Warner Bros. Pictures Group
  • Film Süresi 2 sa 10 dk
Senaryo Jonathan Nolan, Christopher Nolan, Christopher Priest
2006 Yılında beyaz perde ile buluşan ve Christopher Nolan’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı filmimiz Prestij izle ya da The Prestige izle filminin senaristliğini de Jonathan Nolan, Christopher Nolan ve Christopher Priest üçlüsü paylaşmaktadır, gerilimi ve gizemi harmanlayıp bize çok iyi sunan bir Nolan yapıtı daha.

The Prestige Türkçe Dublaj izle, Viktorya Döneminde geçen iki sihirbaz arasında favori olarak ve çok iyi bir gözle bakıldıkları bir dönemde, iki sihirbazımızda hem genç hem de yakışıklılardır ve ünlü oldukları bir yolda çok iyi şekilde ilerliyorlardır. Robert yapı olarak gösterişi severken Borden’da yaratıcı fikirleri ile bilinir. İkili kendi aralarında çok iyi geçinirler ve sıkı bir dost aynı zamanda da ortaktırlar. Prestij 720p izle,Fakat bir gün bir gösteri sırasında Rober’in eşi olan Julia ölünce Robert ölümünün sorumlusu olarak Alfred’i görür ve bu süreçten sonra iki eski dost birbirlerine düşman olurlar.

The Prestige Türkçe Altyazılı izle, Bu süreçler içerisinde ikisi de git gide daha da ünlenirler Prestij Türkçe Altyazılı izle ve kendi içlerinde de çok daha fazla rekabet etmeye başlarlar, ikili birbirlerinin yaptığı sihirbazlık hilelerini açığa çıkarmak için uğraşırlar ve birbirlerine karşı kin güttükleri için de bu sihirbazlık numaralarını insanlara göstermeye çalışırlar. The Prestige Türkçe Dublaj izle Bir gün Alfred başarılı bir oyun yapınca Robert, bunu Alfred’in nasıl yaptığını bulmak için bütün çabası ile çalışmaktadır ve bu olaylar zinciri arkasında çok daha fazla sürprizler gelecektir.