41 Görüntülenme
The Way Back
6.7 IMDB Puanı

The Way Back

(Dönüş Yolu)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Warner Bros BRON Studios
  • Film Süresi 108dk
Yönetmen
Senaryo Brad Ingelsby Gavin O'Connor
2019 yapıtlarından biri olarak gözüme çarpan The Way Back Türkçe dublaj izle filmi Lise yıllarında yıldız bir basketbolcuydu lise takımında ve bölgesel olarak, ancak yetişkinliğe geldiği zamanlar içki bağımlılığı ve trajik olaylar yüzünden her şeyin kontrolünü kaybetmiş bir kişi göreceğiz bu filmde.

The Way Back 1080p izle filminde Lise yıllarında yıldızlaştığı basketbol takımının antrenörü hayatını kaybedince, beklenmedik bir zamanda ona bir şans daha gelecek, hem hayatındaki her şeyi yoluna koyma fırsatı hem de lise yıllarında yıldızlaştığı takıma antrenör olarak dönme şansını yakalayacak, bu kendisi için çok güzel bir şans olacak.

En iyi yabancı film izle sitesi olan Film Serisi sitesi üzerinden Dönüş Yolu izle filmini 1080p ve full hd olarak izleyebilir, türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmin keyfini çıkarabilirsiniz. Dönüş Yolu türkçe dublaj izle filmine yorum yaparak filmi izleyecek olan arkadaşlar için fikir verebilir, sitemize katkıda bulunabilirsiniz. The Way Back full izle filmini izleyecek olan arkadaşlara şimdiden Film Serisi sitesi olarak iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın