5 Görüntülenme
Tinder Avcısı (2022) – The Tinder Swindler izle
7.4 IMDB Puanı

Tinder Avcısı (2022) – The Tinder Swindler izle

(Tinder Avcısı)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi RAW - AGC Studios
  • Film Süresi 1 sa 54 dk
Tinder Avcısı izle, bu teknolojinin son dönemde büyük bir hızla geliştiği Dünya’da sevginin ve aşkın hangi şekillerde büyük bir tehlikeye dönüşebileceğini bizlere gösteriyor. Sanal ortamda flört dediğimiz zaman, malesef ki parıldayan ya da gösterilen herşey altın değildir ve bir kaydırmanız ile beraber eşleşerek hayatınızın belki de en büyük yanlışını da yapmış olabilirsiniz.

Tinder Avcısı full izle, Bazen bazı insanlar genç kadınları baştan çıkararak dolandırır ve milyon dolarlık servetler kazanabilirler.Bunu yapan Tinder Avcısı ile tanışabilirsiniz. Muhteşem inanamayacakları bir ilişki yaşadıklarını sanan ve daha sonrasında bir şok geçirip ardından berbat bir kabusun içinde uyanan kadınlar, artık ses çıkarma vaktinin geldiğini düşünürler.Tinder Avcısı türkçe dublaj izle Bu dolandırılan üç kadının anlattıklarıyla, bu uluslararası çalışan dolandırıcının hikayesine bakabilirsiniz.

The Tinder Swindler türkçe dublaj izle, 2022 yılında netflix izle tarafından yayınlanan belgesel izle türündeki film üç kadının nasıl aşk ve sevgi adı altında dolandırıldığı hikayeleri kadınların ağzından dinliyoruz.The Tinder Swindler izle Netflix yapımı olan ve yönetmenliğini Felicity Morris’in yaptığı belgesel film izle en iyi yabancı film izle sitesi olan film serisi sitesinden türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri, 1080p ve Full hd görüntü kalitesi ile izleyebilir, yorum yaparak izleyecek olan arkadaşlara fikir verebilirsiniz. Şimdiden izleyecek olan arkadaşlara iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın