15 Görüntülenme
Uzay Yolcuları izle – Passengers (2016) Full HD
7.0 IMDB Puanı

Uzay Yolcuları izle – Passengers (2016) Full HD

(Passengers)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 1 sa 56 dk
Yönetmen
Senaryo Jon Spaihts
Uzay Yolcuları izle, Uzaydan eve dönerken herşey yolunda giderken yaklaşık olarak 5000 kişi derin uykudadır. Ama gemide çıkan bir arıza sonucu Jim erken uyandırılmıştır. Gemide yalnız başına kalan Jim ne yapacağını bilememektedir, epey bir süre bardaki robot ile beraber zaman geçiren Jim en sonunda birini uyandırmaya karar verir, o kişi de Aurora’dan başkası olmayacaktır.Uzay Yolcuları altyazılı izle Bu süreçte Jim gemide bir şeylerin ters gittiğini anlamaya başlar ama bunu göz ardı eder.

Passangers izle, En sonunda Aurora’da derin uykusundan uyanmıştır en başta ne yapacağını bilemeyen Aurora’da Jim ile en sonunda karşılaşırlar. Sohbet muhabbet şakalar derken zaman geçtikçe bu ikili birbirlerine yakınlaşmaya başlarlar. Artık ikili birbirlerine aşık olmuştur. Ancak en büyük sorunları Jim’in ona söylemediği şeyler değil, gemideki tüm kişilerin hayati tehlike yaşayacağı bir süreçtir. Passengers full hd 1080p izle Gemide bir arıza vardır ve bunu giderebilecek Jim ve Aurora’dan başka kimse yoktur. İkili bir yandan tehlikeli bir yolculuk yapacak diğer yandan da çok güzel bir aşk yaşayacaklardır.

Uzay Yolcuları türkçe dublal izle, 2016 yılında çıkan filmin başrol oyuncuları Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen’dir. Film romantizmi dramı ve bilimkurgu türünü bir araya getirmiştir. Filmin yönetmenliğini Morten Tyldum yaparken yazarlığını da Jon Spaihts yapmıştır. ABD yapımı filmin çekildiği yer ise Atlanta, Georgia’dır. Passengers türkçe altyazılı izle En iyi film izle sitesi olan Film Serisi sitesinde Uzay Yolcuları diğer adı ile Passengers filmini türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri ile izleyebilir, en kaliteli ve en iyi yabancı film izle sitesi Film Serisi sitesinden bu filmi 1080p ve full hd kalitede izleyebilirsiniz.